Výzva fanouškům: Přijďte na stadion včas!

Den D se blíží! Ve čtvrtek 14. března čeká fotbalisty Slavie osmifinálový odvetný zápas Evropské ligy proti Seville. Zápas je už několik dnů beznadějně vyprodaný, hráči se tak mohou těšit na fantastickou atmosféru a zaplněné ochozy Sinobo Stadium!

Ticho před bouří. Tak by se dala popsat současná atmosféra v útrobách stadionu, kde jsou v plném proudu přípravy na čtvrteční bitvu. Fotbalisty Slavie požene za vytouženým postupem do čtvrtfinále vyprodaný stadion.

Žádáme proto fanoušky, aby i z tohoto důvodu přišli na stadion včas. Brány Sinobo Stdium se ve čtvrtek otevírají dvě hodiny před výkopem, to znamená v 19 hodin (výkop je ve 21 hodin).

Všem návštěvníkům proto doporučujeme přijít hodinu před začátkem zápasu, vyhnete se tak zbytečným frontám u vstupů na stadion. Ale hlavně budete u něčeho mimořádného! Už při nástupu fotbalistů na hrací plochu proběhne celostadionové choreo, které bude připraveno ve všech sektorech za opěradly sedaček.

Buďte součástí celostadionové choreografie! Vytvořme našim hráčům v Edenu jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru! Dokažme, že spolu jsme silnější i proti pětinásobnému vítězi Evropské ligy ze Španělska! 

Aktuálně

Všichni jsme šli za společným cílem

včera
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Bylo to sladké vítězství, usmívá se Masopust

včera
Gólem na 2:0 udělal tečku na vítězství sešívaných v domácím poháru: „Bylo to čtvrté finále, konečně bylo pro mě vítězné," těší střelce druhého gólu.

Spolu máme double!

včera
Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Ostravou 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech unikátní double!

Další články