Výzva fanouškům: Přijďte na stadion včas!

Den D se blíží! Ve čtvrtek 14. března čeká fotbalisty Slavie osmifinálový odvetný zápas Evropské ligy proti Seville. Zápas je už několik dnů beznadějně vyprodaný, hráči se tak mohou těšit na fantastickou atmosféru a zaplněné ochozy Sinobo Stadium!

Ticho před bouří. Tak by se dala popsat současná atmosféra v útrobách stadionu, kde jsou v plném proudu přípravy na čtvrteční bitvu. Fotbalisty Slavie požene za vytouženým postupem do čtvrtfinále vyprodaný stadion.

Žádáme proto fanoušky, aby i z tohoto důvodu přišli na stadion včas. Brány Sinobo Stdium se ve čtvrtek otevírají dvě hodiny před výkopem, to znamená v 19 hodin (výkop je ve 21 hodin).

Všem návštěvníkům proto doporučujeme přijít hodinu před začátkem zápasu, vyhnete se tak zbytečným frontám u vstupů na stadion. Ale hlavně budete u něčeho mimořádného! Už při nástupu fotbalistů na hrací plochu proběhne celostadionové choreo, které bude připraveno ve všech sektorech za opěradly sedaček.

Buďte součástí celostadionové choreografie! Vytvořme našim hráčům v Edenu jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru! Dokažme, že spolu jsme silnější i proti pětinásobnému vítězi Evropské ligy ze Španělska! 

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články