Výzva fanouškům: Přijďte na stadion včas!

Den D se blíží! Ve čtvrtek 14. března čeká fotbalisty Slavie osmifinálový odvetný zápas Evropské ligy proti Seville. Zápas je už několik dnů beznadějně vyprodaný, hráči se tak mohou těšit na fantastickou atmosféru a zaplněné ochozy Sinobo Stadium!

Ticho před bouří. Tak by se dala popsat současná atmosféra v útrobách stadionu, kde jsou v plném proudu přípravy na čtvrteční bitvu. Fotbalisty Slavie požene za vytouženým postupem do čtvrtfinále vyprodaný stadion.

Žádáme proto fanoušky, aby i z tohoto důvodu přišli na stadion včas. Brány Sinobo Stdium se ve čtvrtek otevírají dvě hodiny před výkopem, to znamená v 19 hodin (výkop je ve 21 hodin).

Všem návštěvníkům proto doporučujeme přijít hodinu před začátkem zápasu, vyhnete se tak zbytečným frontám u vstupů na stadion. Ale hlavně budete u něčeho mimořádného! Už při nástupu fotbalistů na hrací plochu proběhne celostadionové choreo, které bude připraveno ve všech sektorech za opěradly sedaček.

Buďte součástí celostadionové choreografie! Vytvořme našim hráčům v Edenu jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru! Dokažme, že spolu jsme silnější i proti pětinásobnému vítězi Evropské ligy ze Španělska! 

Aktuálně

Vstupenky na Příbram ve volném prodeji

dnes
Vstupenky na domácí zápas s Příbramí, který se hraje 19. října od 19:00, jsou ve volném prodeji na internetu a na pokladnách.

Kluci zápas zvládli fantasticky, měl radost Hyský

včera
Slávistické béčko i bez reprezentantů porazilo Táborsko 2:1 „Ze skvělého týmového výkonu vzešly výkony individuální,“ měl radost z předvedené hry svých svěřenců trenér Martin Hyský.

Béčko porazilo první tým tabulky z Táborska

včera
Slávistické béčko zvládlo náročné utkání proti prvnímu celku ČFL skupiny A a po brankách Imada Rondiče a Michala Vaňka porazilo Táborsko 2:1.

Další články