Výzva fanouškům: Přijďte na stadion včas!

Den D se blíží! Ve čtvrtek 14. března čeká fotbalisty Slavie osmifinálový odvetný zápas Evropské ligy proti Seville. Zápas je už několik dnů beznadějně vyprodaný, hráči se tak mohou těšit na fantastickou atmosféru a zaplněné ochozy Sinobo Stadium!

Ticho před bouří. Tak by se dala popsat současná atmosféra v útrobách stadionu, kde jsou v plném proudu přípravy na čtvrteční bitvu. Fotbalisty Slavie požene za vytouženým postupem do čtvrtfinále vyprodaný stadion.

Žádáme proto fanoušky, aby i z tohoto důvodu přišli na stadion včas. Brány Sinobo Stdium se ve čtvrtek otevírají dvě hodiny před výkopem, to znamená v 19 hodin (výkop je ve 21 hodin).

Všem návštěvníkům proto doporučujeme přijít hodinu před začátkem zápasu, vyhnete se tak zbytečným frontám u vstupů na stadion. Ale hlavně budete u něčeho mimořádného! Už při nástupu fotbalistů na hrací plochu proběhne celostadionové choreo, které bude připraveno ve všech sektorech za opěradly sedaček.

Buďte součástí celostadionové choreografie! Vytvořme našim hráčům v Edenu jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru! Dokažme, že spolu jsme silnější i proti pětinásobnému vítězi Evropské ligy ze Španělska! 

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články