Výzva fanouškům: Přijďte na stadion včas!

Ve čtvrtek 11. dubna ve 21 hodin čeká fotbalisty Slavie první čtvrtfinále Evropské ligy UEFA s Chelsea FC. Zápas je beznadějně vyprodaný, fanouškům doporučujeme přijít alespoň hodinu před začátkem zápasu.

Zavřené sektory

  • Náš klub byl potrestán od UEFA za události, které se odehrály v Sinobo Stadium při zápase s Genkem. Na utkání s Chelsea zůstanou uzavřeny sektory 106, 107 a 108 na Tribuně Sever, klub musí navíc zaplatit pokutu 32 000 eur. Žádost Slavie o odložení vykonavatelnosti trestu byla zamítnuta. Součástí trestu je i povinnost stornovat vstupenky do daných sektorů a peníze za ně vydané vrátit.

Uzavření průchodu v koridoru

  • Na tento zápas bude také na základě bezpečnostního nařízení UEFA uzavřen průchod uprostřed koridoru na tribuně J. W. Maddena. Nebude tedy možné dostat se z jižní části stadionu na Tribunu Sever a obráceně. Pro vstup do sektorů 122 až 129 a 225 až 230 využijte, prosím, vstup číslo 4. Jiným vstupem nebudete na tento zápas na stadion vpuštěni. Pro vstup do ostatních sektorů využijte vstupy číslo 1 a 2.

Přijďte včas

  • V Sinobo Stadium už začaly přípravy na tolik očekávaný čtvrtfinálový duel s Chelsea. Hráče Slavie požene vyprodaný stadion (kromě už zmíněných uzavřených sektorů 106, 107 a 108). Žádáme proto fanoušky, aby i z tohoto důvodu přišli na stadion včas. Brány Sinobo Stdium se ve čtvrtek otevírají dvě hodiny před výkopem, to znamená v 19 hodin (výkop je ve 21 hodin). Všem návštěvníkům proto doporučujeme přijít hodinu před začátkem zápasu, vyhnete se tak zbytečným frontám u vstupů na stadion.

Fair play

  • Užijme si zápas v duchu fair play. Připomínáme, že během utkání platí zákaz používání pyrotechniky a vhazování jakýchkoliv předmětů na hrací plochu. Za jeho porušení hrozí klubu velké pokuty. Zejména kuřákům připomínáme, že v areálu celého stadionu platí v souladu s protikuřáckým zákonem a Návštěvním řádem Sinobo Stadium zákaz kouření. Jménem klubu vás prosíme o respektování tohoto pravidla. Žádáme také fanoušky, aby utkání sledovali ze svých sedadel a nikoliv ze schodů vedoucích z koridorů na ochozy, kde blokují únikové cesty.

Věříme, že vytvoříme našim hráčům v Edenu jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru! Pojďme soupeři znovu ukázat, že Spolu jsme silnější!

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články