Výzva fanouškům na MOL CUP: Přijďte včas a fanděte v duchu fair play

Už ve středu čeká fotbalisty Slavie druhé letošní derby. Žádáme fanoušky, aby přišli včas na stadion a aby fandili slušně.

Fotbalisty Slavie požene v zápase proti Spartě zaplněný stadion. Slavia byla potrestána disciplinární komisí uzavřením Tribuny Sever na dva zápasy s podmíněným odkladem na dva měsíce. To znamená, že pokud do konce sezony dojde k závažnému porušení disciplinárního řádu, budeme se muset obejít na dva zápasy bez podpory fanoušků z Tribuny Sever.

Fanděme v duchu fair play

Jelikož se blíží vrchol fotbalové sezony, ve které navíc bojujeme o titul, žádáme fanoušky, aby se vyvarovali především vhazování jakýchkoliv předmětů na hrací plochu a také skandování jakýchkoliv urážlivých či rasistických hesel. V následujících týdnech nás na domácím stadionu čekají ligové zápasy s Olomoucí, Plzní, Jabloncem/Ostravou a na závěr opět se Spartou. Pojďme si užít vrchol fotbalové sezony v duchu fair play a fanděme slušně. Nedovolme, abychom se pro klíčovou fázi sezony zbytečně oslabili, protože jedině SPOLU JSME SILNĚJŠÍ!

Vyvarujte se především tohoto chování:

  • vhazování jakýchkoliv předmětů na plochu
  • skandování nenávistných a rasistických hesel

Vstup na stadion

Stadion otevírá v 18:00 a zápas začíná v 19:30. Všem návštěvníkům proto doporučujeme přijít hodinu před začátkem zápasu, vyhnete se tak zbytečným frontám u vstupů na stadion.

Aktuálně

TOTÁLN! SEZONA: Večer premiéra 6. dílu

dnes
Šestý díl TOTÁLN! SEZONY je tu! Epizoda s názvem „FINÁLE!!!" v pondělí od 20:00 na Slavia TV.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Kluže

dnes
První zápas play off Ligy mistrů mezi Kluží a Slavií se odehraje 20. srpna od 21:00 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Vstupenky na Kluž v předprodeji pro členy Klubu Slavia

dnes
Odveta play off Ligy mistrů s rumunskou Kluží se odehraje 28. srpna od 21:00 na stadionu v Edenu. Vstupenky jsou v předprodeji pro členy Klubu Slavia od dnešního dne.

Další články