Zápas s Borussií Dortmund v muzeu Slavie!

Přijďte si užít poslední zápas Slavie ve skupině Ligy mistrů UEFA do prostor největšího fotbalového muzea v Česku! Červenobílí hrají v Dortmundu v úterý 10. prosince od 21 hodin, brány muzea se otevřou ve 20 hodin.

Pokud nepojedete na zápas Slavie do Dortmundu a rádi byste sledovali poslední utkání sešívaných ve skupině Ligy mistrů UEFA společně s dalšími příznivci Slavie, máme pro vás jedinečnou nabídku.

Přijďte na fotbal do muzea Slavie, kde bude zápas promítán v prvním patře na velkoplošné obrazovce. Můžete tak společně fandit s ostatními fanoušky a sledovat zápas z unikátních prostor slávistického muzea.

Utkání je na programu v úterý 10. prosince ve 21 hodin. Slavia Museum se otevře hodinu před výkopem, tedy ve 20 hodin. Během zápasu bude návštěvníkům k dispozici bar, kde si mohou zakoupit pivo, nealkoholické nápoje, kávu čaj, chipsy nebo klobásu.

Vstupenka do muzea Slavie a projekci zápasu stojí 150 korun. Permanentkáři, členové Odboru přátel, Fanklubu, děti, senioři nebo studenti mohou uplatnit slevy.

Vstupenky jsou v prodeji online přes Ticketportal zde nebo v předprodeji vstupenek přímo v Sinobo Stadium v rámci otevírací doby pokladen.

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

včera
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

před 2 dny
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

před 2 dny
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články