Zápas s Borussií Dortmund v muzeu Slavie!

Přijďte si užít poslední zápas Slavie ve skupině Ligy mistrů UEFA do prostor největšího fotbalového muzea v Česku! Červenobílí hrají v Dortmundu v úterý 10. prosince od 21 hodin, brány muzea se otevřou ve 20 hodin.

Pokud nepojedete na zápas Slavie do Dortmundu a rádi byste sledovali poslední utkání sešívaných ve skupině Ligy mistrů UEFA společně s dalšími příznivci Slavie, máme pro vás jedinečnou nabídku.

Přijďte na fotbal do muzea Slavie, kde bude zápas promítán v prvním patře na velkoplošné obrazovce. Můžete tak společně fandit s ostatními fanoušky a sledovat zápas z unikátních prostor slávistického muzea.

Utkání je na programu v úterý 10. prosince ve 21 hodin. Slavia Museum se otevře hodinu před výkopem, tedy ve 20 hodin. Během zápasu bude návštěvníkům k dispozici bar, kde si mohou zakoupit pivo, nealkoholické nápoje, kávu čaj, chipsy nebo klobásu.

Vstupenka do muzea Slavie a projekci zápasu stojí 150 korun. Permanentkáři, členové Odboru přátel, Fanklubu, děti, senioři nebo studenti mohou uplatnit slevy.

Vstupenky jsou v prodeji online přes Ticketportal zde nebo v předprodeji vstupenek přímo v Sinobo Stadium v rámci otevírací doby pokladen.

Aktuálně

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Prohlídky stadionu s legendou vyprodány!

včera
Aktualizace: Prohlídky stadionu a muzea Slavie s legendou jsou vyprodány. Na každou z pěti prohlídek se mohl přihlásit omezený počet zájemců. Brzy se mohou fanoušci těšit na další zajímavé akce, které pro ně připravujeme.

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

před 3 dny
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Další články