Zápas s Libercem na Radiu Slavia s exkluzivními hosty

Utkání s Libercem bude tradičně vysílat přímo ze Sinobo Stadium Radio Slavia. Tentokrát s exkluzivními spolukomentátory.

Radio Slavia

  • Prvním hostem a spolukomentátorem bude dvojnásobný mistr ligy se Slavií a trenér Slavie U14 Marek Jarolím. Druhým speciálním hostem bude herec, dabér a fanoušek červenobílých barev David Prachař. Zápas Slave s Libercem začíná v sobotu 10. srpna v 19:30 hodin. Radio Slavia můžete naladit na našem webu zde nebo také v mobilní aplikaci CZ Radio na operačním systému Android.

O2 TV Sport

  • Utkání Slavie s Libercem také vysílá živě O2 TV Sport. Nejen ligové zápasy červenobílých mohou fanoušci Slavie sledovat až do 22. září na O2 TV Sport zcela zdarma. Od pátku 9. srpna je nabídka pořadů navíc doplněna o nový kanál Premier Sport. Nabídka sportovního balíčku zdarma platí až do 22. září. Jak naladit sportovní přenosy nejen pro sobotní utkání, najdete v odkazu O2 TV Sport Pack zdarma.

Zápas bez diváků

  • Jak už jsme několikrát informovali, utkání s Libercem odehraje Slavia bez přítomnosti diváků na stadionu. Rozhodla o tom disciplinární komise Ligové fotbalové asociace. Na utkání tedy neplatí permanentní vstupenky. Všem majitelům permanentek se za tuto nepříjemnost omlouváme a doufáme, že se situace nebude už opakovat. Pokud se stane, že se jakýkoliv zápas hraje bez přítomnosti diváků, a to kvůli disciplinárnímu trestu od třetích stran (UEFA, FAČR, LFA), tak podle obchodních podmínek, na základě kterých se permanentní vstupenky prodávaly, nevzniká nárok na náhradu za dané utkání. Jako kompenzaci za uzavřený zápas s Libercem budou mít majitelé permanentních vstupenek možnost využít slevu na nákup vstupenky na domácí zápas 4. předkola Ligy mistrů UEFA. Podrobnosti přineseme na našem webu v následujících dnech.

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články