Zápas s Ústím nad Labem 26. 9. v 18:30

Ve 3. kole MOL cupu přivítáme ve středu 26. září v 18:30 doma v Edenu Ústí nad Labem. Permanentkáři mají vstup zdarma.

Slavia vstupuje do letošního ročníku MOL cupu jako jeho obhájce a první překážkou v postupu do osmifinále jí bude druholigové Ústí nad Labem. Zápas se hraje ve středu 26. září od 18:30.

Všichni majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat lístek, do hlediště standardně projdou s permanentkou přes turnikety. Na utkání bude otevřený celý stadion vyjma sektorů 122 - 125 na jižní tribuně. Každý permanentkář tak má nárok na své místo permanentky.

Pro ostatní fanoušky budou v prodeji vstupenky v cenové kategorii Z1 od 210 korun. Lístky se budou prodávat od 24. 9. 12 hodin na pokladnách v Edenu i online a v den zápasu od 10 hodin na pokladnách u vstupu č. 4.

Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro seniory nad 63 let a 10 % pro držitele průkazu ZTP/TP. Zároveň je možné na pokladnách koupit zvýhodněnou vstupenku pro studenty a děti. Pouze v online prodeji mohou uplatnit slevu 10 % členové Odboru přátel a Fanklubu.

Při nákupu online i na pokladně můžete současně uplatnit slávistickou Cashback card a získat část peněz za lístek zpět.

Aktuálně

V úterý autogramiáda nových posil

před 2 dny
Sešívaný podzim nekončí pondělním 19. kolem na půdě Jablonce. O den později se sejdeme opět v Edenu!

Nervozita? Spadla ze mě, jak rozhodčí pískl do píšťalky

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil proti Zenitu ke svému premiérovému utkání v Evropské lize. „Jsem rád, že jsem hrál od začátku, nejvíce mě ale těší postup," říká sešívaný bek.

Cítil jsem z týmu obrovské odhodlání, řekl Trpišovský

před 2 dny
Po výhře nad Zenitem slaví sešívaní postup do jarní části Evropské ligy: „Když budu mluvit za sebe, tak to beru jako velký úspěch," řekl po postupu trenér Jindřich Trpišovský,

Další články