Zápas v Chotěboři: V základu Baluta i Zelený

První zápas v přípravě odehrají sešívaní proti třetímu celku uplynulé sezony krajského přeboru Vysočiny FC Chotěboř. Exhibiční utkání je součástí oslav výročí 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Premiérový start za Slavii si připíše čtveřice nových hráčů. V brance debutuje Martin Vantruba, kraje obrany budou patřit Vladimíru Coufalovi a Jaroslavu Zelenému, na pozici ofenzivního záložníka naskočí Alexandru Baluta.

Debutanty v základní sestavě doplní na stoperech Jakub Jugas a Lukáš Pokorný, ve středu zálohy pak dvojice reprezentantů Jan Sýkora a Tomáš Souček. Na pravé straně zálohy nastoupí Miroslav Stoch, na druhé straně pak další reprezentant Jan Bořil. V útoku hraje od první minuty Stanislav Tecl.

Hráči, kteří do dnešního zápasu nezasáhnou, mají z důvodu lehkých zdravotních problémů individuální trénink nebo terapie s fyzioterapeuty v Praze.

Sestava: Vantruba – Coufal, Jugas, Pokorný, Zelený – Sýkora, Souček – Stoch, Baluta, Bořil – Tecl

Zkrácenou online reportáž z exhibičního zápasu naleznete zde.

Aktuálně

Mládežnické týmy oceněny za české tituly

dnes
O poločasové přestávce utkání Evropské ligy proti Bordeaux byly na hrací ploše oceněny mládežnické týmy U17, U15 a U14.

Slavia se představuje v EA SPORTS FIFA 2019

včera
Podívejte se na první snímky přímo ze hry FIFA 2019 od EA SPORTS! Jak vypadá Slavia a jaké hodnocení budou mít naši hráči?

U19 a U17: Díky výhrám v Karviné stále bez ztráty

včera
Ani po sedmi ligových kolech neztratili dorostenci Slavie v celostátní lize body. Tým U19 otočil vývoj utkání a zvítězil 3:1, mladší celek pak 3:0.

Další články