I zápas se Slováckem věnujeme útulkům

Pomozme zlepšit život opuštěným a týraným zvířatům. Učinit tak můžete například nákupem trička ve Fanshopu, financemi anebo adopcí.

Projekt Běhejme a pomáhejme útulkům se věnuje už řadu let pomoci psům a kočkám z útulků. Letos jsme se proto rozhodli společně s Fanshopem SK Slavia Praha zapojit do této dobročinné aktivity, abychom zvýšili povědomí o zvířatech v útulcích a také abychom je finančně podpořili. Více informací o projektu si můžete přečíst na webu behproutulky.cz.

Vznikla tedy akce DEN ZVÍŘAT, který připadá symbolicky na 4. říjen, kdy je Mezinárodní den zvířat. Pomoc míří nejen pro psí a kočičí útulky, ale i pro zařízení, kde pomáhají týraným koním, hospodářským zvířatům a spolek, hájící a prosazující práva zvířat. Organizátoři vybrali celkem 112 útulků, ke kterým podpora poputuje.

Podpořit takovou akci můžete nákupem slávistického zvířecího trička v našem fanshopu, dalších psích triček a módních propriet v eshopu organizátorů, finančním příspěvkem na transparentní účet organizace (naleznete zde), anebo adopcí zvířete z útulku. Nepodporujte množírny zvířat, raději adoptujte.

Dosud se už organizátorům podařilo vybrat přes 2 miliony korun! Akce potrvá až do 4. října a v domácích zápasech Slavie s Teplicemi a se Slováckem se budeme tomuto projektu věnovat. 

Aktuálně

Cíl je jasný, uděláme pro něj maximum

dnes
Nervozita Petra Ševčíka před klíčovou středeční odvetou play off Ligy mistrů netrápí. „Kdyby došlo na penaltový rozstřel, tak bych si určitě věřil,“ říká záložník sešívaných.

Hráči na hostování: Postup Liberce zařídil nezastavitelný Júsuf

dnes
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Mládežnický gól měsíce srpna - vyhlášení

dnes
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články