Ženy čeká první derby nové sezony

Před tím, než vyrazíte v sobotu do Edenu na zápas našich můžu proti Bohemians Praha, můžete zajít od 16:00 na derby žen. Slávistky čeká na Strahově první derby nové sezony a po minulé sezóně kdy měla Sparta převahu jí máme co vracet.

Pocity před zápasem popsaly brankářka Olivie Lukášová a obránkyně Veronika Pincová. 

“Na první derby sezony se moc těším. Očekávám těžký zápas, tak jako bývá každé derby. Věřím , že jsme dostatečně připraveny po fyzické i psychické stránce a dotáhneme utkání do vítězného konce.” líčí Olivie Lukášová.

“Na derby se opravdu těším! Je to teprve druhý zápas v nové sezoně a protože máme nově složený tým, stále se na hřišti poznáváme a pracujeme na nových věcech. Pokud budeme hrát naši hru a budeme dodržovat to, co si řekneme v šatně, věřím , že utkání zvládneme” dodala jedna z nejzkušenějších slávistek Veronika Pincová.

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články