Ženy čeká první derby nové sezony

Před tím, než vyrazíte v sobotu do Edenu na zápas našich můžu proti Bohemians Praha, můžete zajít od 16:00 na derby žen. Slávistky čeká na Strahově první derby nové sezony a po minulé sezóně kdy měla Sparta převahu jí máme co vracet.

Pocity před zápasem popsaly brankářka Olivie Lukášová a obránkyně Veronika Pincová. 

“Na první derby sezony se moc těším. Očekávám těžký zápas, tak jako bývá každé derby. Věřím , že jsme dostatečně připraveny po fyzické i psychické stránce a dotáhneme utkání do vítězného konce.” líčí Olivie Lukášová.

“Na derby se opravdu těším! Je to teprve druhý zápas v nové sezoně a protože máme nově složený tým, stále se na hřišti poznáváme a pracujeme na nových věcech. Pokud budeme hrát naši hru a budeme dodržovat to, co si řekneme v šatně, věřím , že utkání zvládneme” dodala jedna z nejzkušenějších slávistek Veronika Pincová.

Aktuálně

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

včera
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Bylo to hodně o soubojích, shodli se Musa a Provod

včera
Sešívaní na úvod jarní části podlehli Bohemians. Podle Petara Musy a Lukáše Provoda bylo utkání hlavně o boji a soubojích.

Na úvod jara prohra s Bohemians

včera
V prvním utkání jara nastoupili sešívaní na hřišti Bohemians. Domácí v duelu zvítězili 1:0 díky trefě Jana Vodháněla.

Další články