Derby je vyprodáno!

PRAHA – 288. derby, které se bude hrát v Edenu v neděli 17. září, je vyprodáno. Většina vstupenek se vyprodala v přednostním prodeji pro majitele permanentních vstupenek a členy fanouškovských organizací.
Derby se Spartou se bude hrát v neděli 17. září od 18 hodin před vyprodaným Edenem. V přednostním prodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu, který probíhal od 1. do 6. září, se prodala většina volné kapacity Edenu a do volného prodeje 7. září zbylo jen několik desítek vstupenek, které se rychle vyprodaly. 

Aktuálně tak zbývají už jen vstupenky pro vozíčkáře a lístky do sektoru hostů, jejichž distribuci si zajišťují hosté. 

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

včera
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

Další články