e:Liga je tu! Co čeká slávisty?

Největší FIFA turnaj v Čechách začíná sobotní skupinovou fází. Slávisty čekají čtyři souboje, turnaj pokračuje nedělním play off.

Slávistické semifinále rozhodlo, že Martina „Kobby“ Strnada ve finálové dvojici doplní Michal „DRMi10“ Drastich. Drmiho ve vypjaté semifinálové skupině posunulo do finále lepší skóre. Za sebou nechal spoluhráče Jakuba „CptKubajz“ Pudila.

Sobotní skupiny e:Ligy se budou hrát formátem BO5 (do tří výher, pět zápasů) každý s každým. Do turnaje slávisté vstoupí v sobotu ve 12:00 soubojem se Zbrojovkou Brno. Ve 14:00 budou pokračovat vršovickým derby proti Bohemians, které bude živě vysílané.

Od 16:00 následuje duel s Mladou Boleslaví a skupinu uzavřou proti Jablonci v 18:00. Ze skupiny postupují dva nejlepší týmy. V případě postupu čekají slávisty týmy ze skupiny C (FK Pardubice, FC Slovan Liberec, 1.FC Slovácko a SK Dynamo České Budějovice). Nedělní play off začíná ve 14:00 a cesta do pondělního grandfinále povede přes dva soupeře. 

e:Ligu můžete sledovat živě na TwitchiFacebooku nebo na webu ČT Sport. Pondělní grandfinále odvysílá ČT Sport.

Průběh turnaje sledujte i na našem Instagramu!

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

před 2 dny
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 3 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

10.05.2021
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články