eToro novým generálním partnerem Slavie

Slavia před sezonou 2021/2022 dosáhla významného milníku v českém klubovém fotbale – podepsala víceleté generální partnerství s ústředím globální společnosti eToro. Přidala se tak ke klubům elitní anglické, německé a francouzské ligy.

Sešívaní vstoupí do nového ročníku s novým partnerem na hrudi – pozici generálního partnera převezme přední světová sociální obchodovací síť eToro. Logo dosavadního generálního partnera a majitele klubu, významné čínské korporace CITIC Group, zůstává na dresu dál – z hrudi se přesouvá na rukáv. Tedy druhou nejvýznamnější pozici na dresu, kde podle nových pravidel UEFA může zůstat i na evropské poháry.

„Jsme hrdí, že jsme pro Slavii získali globálního generálního partnera. Po příchodu do klubu to byl náš velký cíl. Rádi tedy spojujeme své síly s přední světovou investiční sociální sítí a vítáme eToro ve slávistické rodině. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že naše partnerství nám přinese radost a úspěch na hřišti i mimo něj,“ říká první místopředseda představenstva Slavie Tomáš Syrovátka.

„Jsme rádi, že se můžeme připojit ke Slavii Praha, a těšíme se na zahájení víceletého partnerství s úřadujícími mistry. Česká republika je pro eToro důležitým trhem a prostřednictvím tohoto partnerství doufáme ve zvyšování povědomí mezi další lidi o potenciálním růstu jejich bohatství prostřednictvím investic. Rádi bychom fanouškům ukázali, že investování nemusí být něco, co dokáže jen pár vyvolených, ale může být stejně snadno dostupné jako fotbalové zápasy a pro některé možná i stejně zajímavé,“ doplňuje Nir Smulewicz, viceprezident pro marketing eTora.

Globální společnost eToro založená v roce 2007 nabízí špičkovou intuitivní obchodní platformu umožňující komukoliv a kdekoliv obchodovat s finančními aktivy online. Poskytuje široký výběr nástrojů pro investice na kapitálových trzích s možností tvorby portfolia s kryptoměnami, akciemi, komoditami a dalšími produkty. Platforma umožňuje svým uživatelům si nejen vybrat, do čeho investují, ale také to, jakým způsobem. Mohou obchodovat sami, kopírovat jiného investora nebo investovat do portfolia.

Fotogalerie

Aktuálně

​Nemohlo to být lepší! Osky je fantastický hráč

dnes
První zápas v základní sestavě Slavie, hned hattrick proti Teplicím. Ivan Schranz po jubilejním 100. ligovém utkání v kariéře hovořil o svém výkonu, spolupráci s Oscarem, aklimatizaci i pozici na pravém kraji zálohy.

Výhra v Teplicích, skvělý Schranz nastřílel hattrick!

dnes
Sešívaní v páteční předehrávce 2. kola FORTUNA:LIGY zvítězili v Teplicích díky galapředstavení Ivana Schranze 3:1 a naladili se na středeční úvodní duel kvalifikace o Ligu mistrů proti Ferencvárosi.

ONLINE: Od 19:00 druhé kolo v Teplicích

dnes
Po výhře ve Zlíně hrají sešívaní další venkovní zápas, tentokrát hrají Na Stínadlech proti Teplicím.

Další články