sparta>slavia

eToro novým generálním partnerem Slavie

Slavia před sezonou 2021/2022 dosáhla významného milníku v českém klubovém fotbale – podepsala víceleté generální partnerství s ústředím globální společnosti eToro. Přidala se tak ke klubům elitní anglické, německé a francouzské ligy.

Sešívaní vstoupí do nového ročníku s novým partnerem na hrudi – pozici generálního partnera převezme přední světová sociální obchodovací síť eToro. Logo dosavadního generálního partnera a majitele klubu, významné čínské korporace CITIC Group, zůstává na dresu dál – z hrudi se přesouvá na rukáv. Tedy druhou nejvýznamnější pozici na dresu, kde podle nových pravidel UEFA může zůstat i na evropské poháry.

„Jsme hrdí, že jsme pro Slavii získali globálního generálního partnera. Po příchodu do klubu to byl náš velký cíl. Rádi tedy spojujeme své síly s přední světovou investiční sociální sítí a vítáme eToro ve slávistické rodině. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že naše partnerství nám přinese radost a úspěch na hřišti i mimo něj,“ říká první místopředseda představenstva Slavie Tomáš Syrovátka.

„Jsme rádi, že se můžeme připojit ke Slavii Praha, a těšíme se na zahájení víceletého partnerství s úřadujícími mistry. Česká republika je pro eToro důležitým trhem a prostřednictvím tohoto partnerství doufáme ve zvyšování povědomí mezi další lidi o potenciálním růstu jejich bohatství prostřednictvím investic. Rádi bychom fanouškům ukázali, že investování nemusí být něco, co dokáže jen pár vyvolených, ale může být stejně snadno dostupné jako fotbalové zápasy a pro některé možná i stejně zajímavé,“ doplňuje Nir Smulewicz, viceprezident pro marketing eTora.

Globální společnost eToro založená v roce 2007 nabízí špičkovou intuitivní obchodní platformu umožňující komukoliv a kdekoliv obchodovat s finančními aktivy online. Poskytuje široký výběr nástrojů pro investice na kapitálových trzích s možností tvorby portfolia s kryptoměnami, akciemi, komoditami a dalšími produkty. Platforma umožňuje svým uživatelům si nejen vybrat, do čeho investují, ale také to, jakým způsobem. Mohou obchodovat sami, kopírovat jiného investora nebo investovat do portfolia.

Fotogalerie

Aktuálně

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Hráči na hostování: Senzační porážce Slovácka pomohl i van Buren

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sportovní oddělení klubu posiluje

včera
Slavia se snaží posilovat nejen na poli hráčském nebo trenérském, ale také v kancelářích nebo na tribunách při sledování hráčů či soupeřů. Přinášíme vám přehled změn ve sportovním úseku.

Další články