Eden žije | SK Slavia Praha
Více

Eden žije

...už 15 let.

Finále turnaje Al Abtal Cupu | Derby U15 | Odpolední zábavný program | Vynikající občerstvení z foodtrucků | Dětská Eden zóna | Slavia sport zóna | Gaming zóna | Drift zóna| Prohlídka kabiny Slavie | Vstup na stadion | Koncert Majka Spirita | Poločasová motoshow | Autogramiáda legend | Focení s poháry | Slosování o atraktivní ceny | Vyhrajte kus trávníku z Edenu | Večerní koncert

Finále AL Abtal Cup

Fotbalová sezona ve Fortuna Areně ještě neskončila! Po finále Evropské konferenční ligy vyhlíží stadion finále špičkového mezinárodního turnaje přátelských zápasů U19 Al Abtal, ve kterém se představí mládežníci Realu Madrid a Valencie. Zápas španělského finále má výkop v 16 hodin, přijďte a uvidíte na vlastní oči hrát fotbalisty, ze kterých za pár let mohou být špičkoví hráči a hvězdy svých týmů! Ambasadorem finálového utkání je držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd, který bude předávat vítězům pohár a medaile.

Derby U15

Fotbalový program před samotným finálovým zápasem obstará derby Slavie U15 proti Spartě. Už nyní je jisté, že sešívaní mládežníci se stanou mistry a obléknou mistrovská trička. Buďte u toho a přijďte jim fandit a poděkovat za další titul pro Slavii! Zápas začíná ve 12:15 ve Fortuna Areně.

Program na celé odpoledne

Slavíme 15 let od otevření stadionu, vrcholem celého odpoledne je finálový zápas Realu Madrid s Valencií, ale zábavný program pro všechny fanoušky začíná už ve 12 hodin! Okolo Edenu budou tři fanzóny, jedna u vstupu č. 1, druhá u vstupu č. 2 a třetí u vstupu č. 3. Mezi fanzónami bude možné přecházet skrz koridor Tribuny Františka Veselého. Fanouškům budou od 12 hodin k dispozici stánky s občerstvením pod Tribunou Františka Veselého a stánky naproti vstupům č. 2 a 3 na platformách a zároveň i sociální zázemí na stadionu. Ve fanzóně č. 2 se všichni mohou těšit na občerstvení z foodtrucků. V 15:30 se pak fanoušci z fanzón přesunou do Fortuna Areny, kde už na ně bude čekat finále Al Abtal cupu.

Fanzóna s foodtrucky

Sobotní oběd si můžete dát až v Edenu! Ve fanzóně u vstupu č. 2 se můžete těšit na sortiment z foodtrucku Prague Jerk Station, který nabízí burgery, tacos a hranolky, a foodtrucku Bistro u Kačenky, kde si můžete koupit párek v rohlíku, široký sortiment kávy a domácí limonády. Občerstvit se budete moct i burgery ve foodtrucku Bůůů&Chrocht. Dále vám budou k dispozici dva stánky s grilovanými žebry, tacos, burgery, klobásou a hranolkami a ke všemu občerstvení bude k dispozici pivo z pivovaru Bašta. Ve fanzóně zároveň budou fanouškům k dispozici stoly a lavice k posezení. Od 12 hodin do konce celého odpoledního a večerního programu se pak budou moct fanoušci občerstvit ve stáncích pod Tribunou Františka Veselého a ve stáncích na platformách naproti vstupům č. 2 a 3.

Dětská fanzóna

Přijďte s dětmi do dětské zóny u vstupu č. 2! Pro nejmenší děti máme přichystané tetování, malování na obličej, červené a bílé balónky, přihrávkovou arénu a stanoviště s úkoly. Děti dostanou kartičku, na které si budou odškrtávat splněné úkoly a za kartičku se všemi splněnými úkoly získají po skončení finálového zápasu Al Abtal přímo na ploše slávistické dárky. Děti ve fanzóně bude provázet maskot Kubík. U Raiffeisen bank stánků u vstupu č. 1 najdete skákací hrad a popcorn pro děti zdarma!Slavia sport zóna

Slavia není jen fotbal, ale sportovní klub sdružuje i desítky dalších sportů. Ve Sport zóně si můžete vyzkoušet vaše dovednosti v ostatních sportech! S atlety si tak můžete zkusit skok do výšky, s házenkářkami střelbu na bránu a přihrávky, u basketbalistů střelbu na koš, u rugbistů přihrávky a házení šišky. Sporty "na zemi" lední hokej, florbal a pozemní hokej nabídnou fanouškům možnost vyzkoušet si střelbu na bránu a u pozemních hokejistů se budete moct vyfotit s pohárem.

Gaming zóna

V Gaming zóně u vstupu č. 3 na vás budou čekat arkádové hry, air hockey, esports team Slavie, který budete moct vyzvat na souboj ve FiFĚ, esport team Furt Bokem a samozřejmě také Playstationy, stolní fotbálky a další aktivity. Hudební doprovod obstará DJ LUCKYBOY.

Drift zóna

Příznivci rychlých kol si přijdou na své v Drift zóně na parkovišti u vstupu č. 3, kde je čeká kaskadérská motorkářská show se STUNT a driftovací automobilová show s Furt bokem. Čtvrthodinová show odstartuje ve 13:45 a 14:45 a znovu po konci zápasu a předání poháru.

Prohlídka kabiny A-týmu

Poprvé v historii otevřeme fanouškům přístup do kompletního zázemí kabiny A-týmu, kde budete moct nahlédnout nejen do kabiny Slavie, ale také si prohlédnout zázemí regenerace nebo posilovny. Vstup na prohlídkový okruh bude přes přízemí Slavia Musea od 12 do 14:00.

Vstup na stadion

Vstup do hlediště bude přes vstupy č. 2 a 3. U vstupu dostane každý fanoušek náramek se slosovatelným útržkem a vstupenku s místem. Vhoďte útržek do slosovacích nádob umístěných u vstupů a vyhrajte jednu z atraktivních cen. Vhazovat útržky bude možné od 15 do 17 hodin. Pro fanoušky bude připravena Tribuna Františka Veselého, na které se budou usazovat dle místa na vstupence.

Koncert Majka Spirita

Od 15 hodin začíná hlavní program přímo na stadionu a v rámci něj se můžete těšit na vystoupení slovenského rappera Majka Spirita.

Poločasová show

Na poločasovou přestávku máme pro fanoušky připravené překvapení v podobě motoshow. Eden bude burácet - a víc neprozradíme, přijďte se podívat!

Autogramiáda legend

Po skončení finálového utkání se můžete těšit na předání poháru a medailí. Po slavnostním ceremoniálu budou moct fanoušci přijít přímo na plochu na autogramiádu slávistických legend. Bývalí hráči budou mít podpisové kartičky a můžete se s nimi i vyfotit na váš telefon a fotografii si posléze vytisknout ve fotokoutku. Těšit se můžete na Ivo Knoflíčka, Davida Střihavku, Michala Švece, Přemysla Kováře, Petera Herdu, Zdeňka Šenkeříka a další bývalé hráče.

Focení s poháry

Po závěrečném ceremoniálu budete mít na hrací ploše možnost pořídit si fotku s mistrovskými a pohárovými trofejemi. Zvěčnit se můžete s mistrovskými poháry z let 2019, 2020 a 2021, s letošním pohárem MOL Cup a s ženským ligovým pohárem a domácí pohárovou trofejí. Fotky z vašeho telefonu si opět budete moct vytisknout ve fotokoutku a mít tak jedinečnou památku na tento den.


Slosování o atraktivní ceny

Všichni fanoušci, kteří přijdou 10. června do Edenu, se mohou zúčastnit soutěže o atraktivní ceny od klubu a jeho partnerů. Hlavní cenou je letecký zájezd na venkovní zápas předkola Evropské ligy pro dvě osoby, kde poletíte letadlem s týmem. Kromě toho získá výherce ještě dárkový poukaz na zboží od Pumy v hodnotě 5 000 korun, aby se mohl na týmový výjezd obléknout do klubových barev. Dalšími cenami jsou půjčení auta na léto od Mototechny, 43palcová televize Hisense, audiosystém Hisense, tyčový vysavač, mikrovlnná trouba, dvě VIP vstupenky na předkolo Evropské ligy, účast na Slávistickém kempu pro 1 chlapce a 2 dívky, podepsaný dres od celého týmu a unikátní dres Juventusu podepsaný ambasadorem zápasu Pavlem Nedvědem. Speciální cenou bude účast v drift show po konci zápasu. Pokud chcete vyhrát jednu z cen, odtrhněte z náramku, který dostanete u vstupu, slosovatelný ústřižek, a vhoďte ho do nádob u vstupu. Losování a oznámení výherců proběhne po skončení zápasu, kdy výhercům na ploše předáme vouchery na ceny. Podrobná pravidla soutěže naleznete zde a systematiku soutěže najdete zde.

Ze slosování o ceny nám zůstalo několik nevyzvednutých cen. Pokud máte náramek s jedním z čísel, prosím ozvěte se nám do zpráv ohledně domluvy a převzetí výhry.

  • monitor Samsung 386048 (náhradníci 60211, 210068)
  • dres Juventusu podepsaný Pavlem Nedvědem 200982 (náhradníci 200182, 61381)
  • podepsaná kšiltovka Jindřicha Trpišovského 386559 (náhradníci 386301, 199139)

Soutěž o trávník z Edenu

Chtěli byste vlastnit kus trávníku z edenského hřiště? 10. června budete mít šanci ho získat! Po skončení ceremoniálu pozveme 50 vylosovaných fanoušků na plochu a předáme jim kousek slávistického pažitu. Ostatní fanoušky prosíme, aby si samovolně trávník nebrali, při neodborné manipulaci může dojít k poškození podloží.

Večerní koncert

Celé odpoledne zakončí hodinový živý koncert Superhero Killers na stage přímo na ploše hřiště.