• Výška / 195 cm
  • Váha / 87 kg
  • Datum narození / 9. 3. 2004 (20 let)
  • Národnost / Česká

Ondřej začínal s fotbalem v SK Kraslice na Karlovarsku. Prošel mládežnickými kategoriemi v Baníku Sokolov. Od starší přípravky už pravidelně dojížděl na tréninky a přátelská utkání do Edenu a od roku 2018 je naplno součásti sešívaných. V sezoně 2021/2022 získal s kategorií U19 mistrovský titul v I. Celostátní dorostenecké lize o dva body před druhou Spartou. Sešívaní nastříleli ve 30 zápasech 73 gólů, zaznamenali 20 vítězství, čtyři remízy a šest porážek. Za zmínku určitě stojí, že slávisté odehráli soutěžní ročník s jednoznačně nejmladším týmem, jehož věkový průměr v zápasech často nedosahoval ani sedmnácti let. Stal se také vítězem Československého poháru, kdy sešívaní porazili slovenského mistra U17 AS Trenčín 1:0. V sezoně 2022/2023 začal sbírat první minuty za A-tým. Svůj debut si odbyl 21. srpna 2022 v utkání Slavia - Pardubice, které slávisté ovládli 7:0. Ondřej nastoupil na závěrečných 16 minut.