• Výška / 182 cm
  • Váha / 73 kg
  • Datum narození / 28. 2. 2001 (23 let)
  • Národnost / Česká

Dvaadvacetiletý odchovanec Slavie se zařadil k největším překvapením přípravného období. Prožil výživný rok, Pardubicím pomohl udržet se ve FORTUNA:LIZE, nastoupil do 34 utkání. Zahrál si na ME hráčů do 21 let, proti Izraeli odehrál 80 minut. Pak už kvaltoval za týmem do Rakouska na herní kemp. Zasáhl do přípravného duelu s Maccabi Haifa (2:1), proti Queens Park Rangers (3:0) zvládl s kapitánskou páskou na ruce kompletní minutáž. Trenéry zaujal, na výbornou mu vyšla i ligová generálka s Drážďany. Coby střídající hráč v 89. minutě zapsal krásnou asistenci na vyrovnávací branku Ivana Schranze. Před pardubickým angažmá navlékal dres Ústí nad Labem a Jihlava, za Vysočinu zvládl během dvou sezon druhé nejvyšší soutěže odehrát 55 zápasů.