Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. MFK Karviná | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. MFK Karviná"

7:0
(3:0)
22. kolo, 4. 3. 2019, UMT Xaverov
SK Slavia Praha - MFK Karviná

V prvním jarním kole sešívaní dorostenci přivítali na umělé trávě na Xaverově Karvinou. Na první trefu se čekalo do šestnácté minuty, kdy na levé straně zakombinoval Daniel Kosek a Jakub Zeronik, první jmenovaný pak přihrával před branku, kde se k míči dostal David Eichler, který poslal Slavii do vedení!

Ve 30. minutě se červenobílí radovali z druhého gólu, znovu brance předcházela kombinace dvojice Zeronik – Kosek. Po jejich akci se k míči dostal Adam Toula a přidal druhou trefu Slavie. Do poločasové přestávky přidala Slavia třetí zásah, kdy zpoza vápna napřáhl Jakub Zeronik, jeho ránu nedokázal brankář hostů zkrotit a míč skončil za jeho zády.

Další gól padaly ve druhém poločase. V 57. minutě Adam Toula zalepil dlouhou přihrávku, podržel na zádech obránce a přenesl hru na Jakuba Zeronika, který pronikl do vápna a přihrával před branku na Martina Douděru, který zvyšoval už na 4:0!

62. minuta přinesla pátý gól sešívaných. Tomáš Vincour vybojoval míč ve středu pole a vyslal vpřed Martina Douděru, který s přehledem překonal gólmana hostů podruhé. V 70. minutě našel Michal Hošek dlouhým autem za obranou Adama Vlasáka, který zkušeným zakončením přidal šestou branku v síti hostů.

Poslední gól zápasu přišel v 84. minutě. Michal Hošek našel naběhnutého Michala Kubáně, ten našel před brankou Adama Vlasáka, ten vstřelil svou druhou trefu v zápase a uzavřel skóre utkání na 7:0!