B-TÝM: Výhra 6:3 v generálce proti Hradci Králové | SK Slavia Praha

B-TÝM: Výhra 6:3 v generálce proti Hradci Králové

3:6
(0:2)
přát., 29. 2. 2020, Hradec Králové
FC Hradec Králové B - SK Slavia Praha B
Svěřenci Martina Hyského zvládli generálku před jarní částí ČFL a z Hradce Králové vezou výhru 6:3. Dvakrát se prosadil Adam Vlasák.

Sešívané čekala generálka před startem jarní části ČFL v Hradci Králové, kde změřili síly s místním B-týmem. Trenér Martin Hyský vsadil v posledním utkání přípravy na očekávanou sestavu, kdy útočné trojici Toula – Felipe – Vlasák měla obstarávat servis záloha ve složení Lukáš Červ, Jakub Křišťan a Jakub Zeronik.

A tato sázka se už od prvních chvil ukázala jako správná. Sešívaní se prosadili v 16. minutě jako první po brance Michala Hoška, kterému přihrával Jakub Křišťan. Na jeho branku navázal Lukáš Červ, jemuž asistoval v 34. minutě Martin Douděra a sešívaní tak šli do kabin za vedení 2:0.

Do druhé půle vletěli sešívaní opět ve velkém stylu a soupeře jasně přehrávali, což jim díky brankám Jakuba Zeronika a Adama Vlasáka přineslo už v 62. minutě vedení 4:0. O pár minut později se prosadil i střídající Jiří Janoušek. Šestou branku sešívaných a svůj druhý gól v zápase pak vsítil osmnáctiletý Adam Vlasák.

Demolici domácího Hradce v podání sešívaných fotbalistů však výrazně pokazila poslední desetiminutovka, které se Slavii vůbec nevydařila. V rozmezí několika málo minut obdrželi hned tři branky a museli se tak spokojit po dominantním průběhu zápasu s výhrou 6:3.