B-tým: V Písku výhra po penaltách | SK Slavia Praha

1:2p
(1:1)
Miniliga 10, 1. 7. 2020
FC Písek - SK Slavia Praha B
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

V posledním zápase Letní ligy šel domácí Písek brzy do vedení. Domácí využili chyby v rozehrávce Slavie a už v páté minutě otevřel skóre Tom Ulbrich. Další dvě velké příležitosti Písku skončili v prvním případě zákrokem Luky Radotiče, napodruhé střelu zastavilo břevno.

Dvě dobré příležitosti si také připravili sešívaní, dva dobré zákroky ale vytáhl domácí brankář Satrapa. Srovnáno bylo ve 43. minutě, kdy Vojtěch Šilhan dostal přihrávku pod sebe a přesnou ranou k tyči vyrovnal stav utkání na 1:1.

Ve druhém poločase viděli diváci hodě bojovný fotbal, velkou šanci na rozhodnutí měl v závěru Písek, útočník domácích se ale neprosadil. O vítězi tak rozhodly pokutové kopy, ve kterých Slavia proměnila všechny penalty a z jihu Čech si odvezla dva body.

B-tým Slavie tak obsadil v Metal Conexion Cup Letní lize konečné čtvrté místo.