B-tým: Výhra nad Mladou Boleslaví v přípravě | SK Slavia Praha

B-tým: Výhra nad Mladou Boleslaví v přípravě

2:3
(1:2)
přát., 27. 2. 2022, Akademie FK Mladá Boleslav
Mladá Boleslav B - SK Slavia Praha B
Béčko odehrálo v sobotu od 11:00 přípravné utkání proti B-týmu Mladé Boleslavi, které vyhrálo 3:2 díky gólům Mohammeda, Švece a Krmenčíka.

Sešívaný B-tým nastoupil v neděli dopoledne k dalšímu přípravnému zápasu. Ten odehrál proti Mladé Boleslavi. Za béčko hrál už ve druhém utkání po sobě Michael Krmenčík.

Skóre otevřel ve 33. minutě záložník Saleh Mohammed. O čtyři minuty později zdvojnásobil vedení sešívaných obránce Michal Švec. Domácímu týmu se ale podařilo v poslední minutě prvního poločasu snížit a do kabin se tak šlo za stavu 1:2.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Mladá Boleslav, které se podařilo v 57. minutě vyrovnat na 2:2. Už o dvě minuty později ale vrátil sešívané zpět do vedení Michael Krmenčík, který si tak připsal už svůj třetí gól ve dvou zápasech za B-tým.

Do konce utkání už žádný gól nepadl a slávistické béčko si tak připsalo další výhru v přípravě. Poslední přípravné utkání čeká B-tým v sobotu 5. března proti Hradci Králové.