Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu | SK Slavia Praha
Více

Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu

0:0
(0:0)
1. kolo, 12. 6. 2024, Velvary
1. kolo, 12. 6. 2024, Velvary
FC Slovan Velvary - SK Slavia Praha B
Slávistická rezerva na úvod play off ČFL o postup do 2. nejvyšší soutěže remizovala ve Velvarech 0:0. Odveta je na programu v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově.

Ve středu 12. června nastoupil slávistický B-tým k prvnímu play off zápasu ČFL proti Velvarům. Premiéru v dospělém fotbale si připsal sedmnáctiletý Šimon Slončík, který nastoupil v základní sestavě a odehrál 79. minut.

Utkání příliš šancí nenabídlo. Diváci na pravém břehu Bakovského potoka viděli největší příležitost v úvodu druhého poločasu, kdy Elmedin Rama hlavičkoval do odkryté brány. Naštěstí pro domácí však nezakončil nejlépe a míč skončil mimo tři tyče.

V závěru utkání se slávisté vytvořili mírný tlak, který vyeskaloval volným přímým kopem. Ani ten však výrazné ohrožení branky nepřinesl.

Odveta se odehraje v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově. Fanoušci se mohou opět těšit na posílené občerstvení.

Vstupenky na sobotní zápas B-týmu budou k dispozici na pokladnách xaverovského areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost.

Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Permanentkáři svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Slávisti, těšíme se na vás!

0:0

Sestavy

FC Slovan Velvary

Spilka - Chábera, Dobiáš, Drozda, Havránek, Jakab, Keenan, Kott, Rubeš, Šustr, Žežulka

SK Slavia Praha B

Slavata - Behenský, Bejbl, Dufek, Hunal, Jelínek, Piták, Rama, Slončík, Sy, Žitný

Detaily utkání

Žluté karty
43. Rubeš, 76. Jakab - 33. Bejbl

Aktuálně

Dorostenky Slavie zahájily přípravu s novým realizačním týmem

18. 7. 2024
Mladé fotbalistky Slavie a úřadující držitelky doublu čeká začátek přípravy pod vedením nového realizačního týmu. Mladé slávistky mají před sebou nabitý program zahrnující soustředění ve Vysokém Mýtu, účast na prestižním turnaji v Maďarsku a tři přípravná utkání.

Akademie posiluje na vedoucích pozicích. Přichází Mareček a Kalus

2. 7. 2024
Mládežnická akademie posiluje. Na pozici šéftrenéra brankařů přichází Vojtěch Mareček. Kondici bude mít v akademii nově na starosti Jakub Kalus.

Mládežníci zakončili sezonu prvenstvími na mezinárodních turnajích

18. 6. 2024
Žáci i přípravky si odvezli z mezinárodních turnajů zlaté medaile. Kluci z U14 vyrazili na fotbalový víkend do Rakouska. Dorostenci zakončili ligové ročníky. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články