Report ze zápasu FK Jablonec vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha
Více

Report ze zápasu FK Jablonec vs. SK Slavia Praha"

0:1
(0:0)
1. kolo, 5. 8. 2007
1. kolo, 5. 8. 2007
FK Jablonec - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 54. Vlček. <b>ŽK:</b> Homola, Kordula, Fukal, Hamouz - Tavares. <b>Rozhodčí:</b> Kocián - Kordula, Ondo.
0:1

Sestavy

FK Jablonec

Špit - Hamouz, Homola, Eliáš, Fukal - Stožický (58. Svátek), Kordula, Baranek, Flachbart (76. Valenta) - Rilke (67. Nulíček), Zelenka

SK Slavia Praha

Vaniak - Krajčík, Suchý, Brabec, Dřížďal - Kalivoda (84. Volešák), Tavares, Janda, Šmicer (57. Belaid) - Vlček, Šenkeřík (89. Gaúcho)

Detaily utkání

Statistiky
<b>Branky:</b> 54. Vlček. <b>ŽK:</b> Homola, Kordula, Fukal, Hamouz - Tavares. <b>Rozhodčí:</b> Kocián - Kordula, Ondo.
Diváci
6105

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články