Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha
Více

Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha"

0:0
(0:0)
24. kolo, 7. 4. 2008
24. kolo, 7. 4. 2008
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
Branky: <b>Bez branek.</b> <b>ŽK:</b> Malcharek, Petržela, Krbeček, Halama - Kalivoda, Toleski, Suchý. <b>Rozhodčí:</b> Kocourek - Filípek, Jiřík.
0:0

Sestavy

FC Viktoria Plzeň

Krbeček - Malcharek, Halama, Navrátil, Smola - Petržela (74. Psohlavec), Rada, Trapp, ylvestre (87. Borek), Lecjaks - Varadi (90. Vrzal)

SK Slavia Praha

Vaniak - Dřížďal, Suchý, Brabec, Hubáček (79. Jarolím) - Kalivoda (62. Černý), Tavares, Abraham, Pudil - Blažek (70. Střihavka), Toleski

Detaily utkání

Statistiky
<b>Bez branek.</b> <b>ŽK:</b> Malcharek, Petržela, Krbeček, Halama - Kalivoda, Toleski, Suchý. <b>Rozhodčí:</b> Kocourek - Filípek, Jiřík.
Diváci
4122

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

Vychází vánoční HALFTIME. Ať je číslo 13 šťastné!

5. 12. 2023
Třinácté číslo slávistického magazínu HALFTIME je tady! V prodeji od úterý 5. prosince, v čase předvánočním vás vezme na unikátní exkurze do světů Matěje Juráska a Aliky Keene. A nabídne mnoho dalšího... Slávisti, ať se vám líbí!

Další články