(1:0)
Belek, 12. 2. 2013, Belek
AC Horsens - SK Slavia Praha
Branky: Branka: 45. Spelmann (z pen.). ŽK: Petrák
BELEK – Slavia ve svém posledním zápase na tureckém soustředění podlehla dánskému týmu AC Horsens 0:1. Jedinou branku zápasu zaznamenal v poslední minutě první půle z penalty záložník Spelmann.

V první šanci se v jedenácté minutě octl dánský záložník Mehl, který se zblízka pokusil prostřelit Čontofalského, náš gólman ale jeho pokus vykryl. Ve dvacáté minutě pálil na druhé straně po rychlé akci Slavie Karol Kisel, stejně jako Čontofalský si ale vedl i dánský gólman Ronnow.

První a zároveň poslední branku zápasu dal minutu před koncem zápasu z penalty po Dobrotkově faulu Martin Spelmann. Slavia se i bez Dávida Škutky, který seděl na tribuně kvůli drobným svalovým problémům, snažila vyrovnat. V 55. minutě ale v největší šanci druhé půle poslal Milan Škoda míč tvrdou střelou do břevna.

V 72. minutě se ještě z přímého kopu mohl prosadit Nitrianský, prudkou střelu poslal ale ze 25 metrů jen těsně nad břevno Ronnowovy brány. Dánský gólman se pak těsně před koncem vytáhl i proti střele Martina Hurky z dalšího z přímých kopů.

Slavia prohrála poprvé na soustředění v Turecku a podruhé za celou zimní přípravu. Ve středu se sešívaní vrací do Prahy, v neděli je pak čeká generálka proti Kladnu.