Slávistky skórovaly osmkrát | SK Slavia Praha
Více

Slávistky skórovaly osmkrát

8:0
(4:0)
8. kolo, 19. 10. 2013, SK Horní Měcholupy
8. kolo, 19. 10. 2013, SK Horní Měcholupy
SK Slavia Praha - FC Hradec Králové
Branky: Branky: 20., 54. a 75. Divišová, 43. a 87. Kožárová, 2. vlastní Hýlová, 38. Pěničková, 72. Bartovičová
Fotbalistky Slavie si připsaly tři body za vysokou výhru 8:0 nad Hradcem Králové a nadále si udržují náskok nad Spartou. Tři branky vstřelila Divišová.
Slávistky týden po výhře v derby čekalo utkání proti čtvrtému celku ligové tabulky. Úvod zápasu vyšel skvěle, hned ve druhé minutě centru Divišové si do vlastní branky srazila Hýlová. Převaha na hřišti byla velká, holky dobře kombinovaly a pokud náhodou ztratily míč, většinou ho během několika sekund opět získaly pod svou kontrolu. Ve 20. minutě jsme přidali další branku, Pincová poslala přihrávku na Svitkovou, po sklepnutí z prvního doteku využila Divišová otevřenou obranu a zkušeně si poradila i v koncovce. Z dálky to zkoušela několikrát Pincová, do nebezpečné pozice se dostala Tomášková. Jedinou střelu hostů zaznamenala Lacinová, ale nebezpečná nebyla. Ve 38. minutě po rohu Svitkové skórovala hlavou Pěničková. Velkou šanci měla Svitková o chvíli později, kdy po centru Malinové zakončila z voleje, ale Legerská vytáhla. V závěru jsme přidali čtvrtou branku, Svitková křižnou střelou našla Kožárovou, která v pádu zakončovala do prázdné branky.


Ve druhém poločase pokračovala slávistická převaha, pokus ze standardní situace Pěničkové brankářka vyrážela nad břevno. V 54. minutě přidala Divišová druhou branku po zpětné přihrávce Kožárové a šikovném zakončení k tyči. Pak jsme si sice několik minut vyložené šance nevytvořili, ale přesto jsme skóre postupně navyšovali. Po centru Holečková skórovala Bartovičová, o chvíli později po přihrávce stejné hráčky završila hattrick Divišová. V závěru ještě přidala druhou branku Kožárová.
8:0

Sestavy

SK Slavia Praha

Taušová (46. Sladká) - Tomášková (46. Bartovičová), Odehnalová, Pincová, Malinová - Divišová, Cahynová (72. Klesnilová), Pěničková, Benýrová (64. Holečková) - Kožárová, Svitková (79. Brázdová)

FC Hradec Králové

Legerská - Hýlová, Midlochová, Vlasatíková, Vacková - Konrádyová (52. Boráková), Šmídová, Lacinová, Benešová, Brunová (71. Kvapilová) - Ninczová (64. Táborská)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 20., 54. a 75. Divišová, 43. a 87. Kožárová, 2. vlastní Hýlová, 38. Pěničková, 72. Bartovičová
Diváci
50

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Slávisté vyhráli domácí turnaj Fair Play Cup

19. 9. 2022
Mladší žáci ze čtyř zemí se sjeli do Edenu, na 33. ročník turnaje Fair Play Cup, který pořádá mládežnická akademie SK Slavia Praha. Slávisté v silné konkurenci na turnaji zvítězili.

Dorostenci doma přehráli Teplice. Žáci si z Liberce odvezli plný počet bodů

19. 9. 2022
Chladný zářijový víkend ozdobili žáci gólovým představením v Liberci. Dorostenci se v Ostravě rozešli smírně. Béčko zažilo neúspěšný výjezd do Vlašimi. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články