Proti Ajaxu půjde Slavia Praha!!!! (video) | SK Slavia Praha
Více

Proti Ajaxu půjde Slavia Praha!!!! (video)

0:0p
(0:0)
LM, 8. 8. 2007
LM, 8. 8. 2007
SK Slavia Praha - MŠK Žilina (SVK)
Branky: <b>Penalty: 4:3.</b> ŽK: Šmicer, Necid.
PRAHA- Nervydrásající penaltový rozstřel rozhodl o tom, že do třetího předkola Ligy mistrů postupuje Slavia Praha!!! Rozhodující penaltu proměnil kapitán Stanislav Vlček!!! Po remíze 0:0, kdy Slavia měla po celou dobu převahu, rozhodly pokutové kopy.
PRAHA- Nervydrásající penaltový rozstřel rozhodl o tom, že do třetího předkola Ligy mistrů postupuje Slavia Praha!!! Rozhodující penaltu proměnil kapitán Stanislav Vlček!!! Po remíze 0:0, kdy Slavia měla po celou dobu převahu, rozhodly pokutové kopy. Po pěti kopech byl stav tři tři, branky Slavie dali Tavares, Krajčík, Necid, nedali Suchý a Volešák. Rozhodující dal Vlček, po něm neproměnil Vomáčka. 

„Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří v závěrečném penaltovém rozstřelu sehráli velice důležitou roli," uvedl po utkání trenér Slavie Karel Jarolím. „Výsledek ze Žiliny byl ošemetný, nechtěli jsme nechat souboj dojít až k penaltám, měli jsme dostatek šancí rozhodnout dřív, to se nám bohužel nepodařilo," dodal spokojený, ale vyčerpaný trenér. 

„Penalty jsou už loterií, my jsme byli lepší doma, Slavia nás přehrála v Praze, svým fotbalistům jsem řekl, že se nemají za co stydět, odehráli se Slavií dva velké zápasy," řekl po zápase trenér Pavel Vrba. 

První střetnutí s Ajaxem se odehraje ve středu 15. srpna od 20:30 v Amsterdamu, odveta je na programu 29. srpna v Praze. 
0:0p

Sestavy

SK Slavia Praha

M. Vaniak - M. Krajčík , M. Suchý , E. Brabec , F. Dřížďal - D. Kalivoda (97. L. Volešák ), M. Tavares , V. Šmicer (79. M. Švec ), P. Janda - S. Vlček , Z. Šenkeřík (70. T. Necid ).

MŠK Žilina (SVK)

D. Kuciak - P. Pekarík , M. Pečálka , B. Vomáčka , V. Leitner - M. Breška (116. A. Vladavič ), Z. Štrba , P. Devátý , R. Jež - A. Porázik (74. I. Belák ), I. Lietava (55. P. Štyvar ).

Detaily utkání

Statistiky
<b>Penalty: 4:3.</b> ŽK: Šmicer, Necid.
Diváci
11222

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články