Nábor do mládežnické akademie

Nábor do mládežnické akademie se dle vládních nařízení pro zvládnutí organizace prozatím neuskuteční. Možný termín odhadujeme na začátek září. Proběhne ovšem nábor do slávistických školiček

Slávistická fotbalová školička

Nábor se uskuteční 25. a 27. května 2021 od 17:00 v Horních Měcholupech na hřišti s umělou trávou (Hornoměcholupská 300, Praha 15). Na nábor mohou přijít děti ročníků 2015 do kategorie U7 a ročníky 2016, 2017 do slávistické školičky. Školička probíhá formou her a zaměřuje se na všeobecnou pohybovou průpravu.

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 25, nebo 27. května své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Kontaktní osobou pro nábor do slávistické školičky je Jan Mitál, který vám bude k dispozici na tel.: +420 777 622 766, nebo šéftrenér přípravek Kryštof Herold na tel: +420 608 871 174

Jak se přihlásit na nábor?

Pro lepší organizaci náboru do Akademie SK Slavia Praha i Fotbalové školičky je třeba, aby každý zájemce vyplnil níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email.

Uzávěrka registrací na nábor do mládežnické akademie bude v pondělí 24. května v 17:00. Ve stejný den bude také pozastavena registrace na nábor do fotbalové školičky.

Náboru se lze zúčastnit bez nutnosti registrace. I po uzavření registrací je možné na nábor přijít, ale je třeba počítat s delším čekáním na zapsání.

Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statické účely společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s. na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě, v odůvodněných případech pouze hygienické stanici v případě proti epidemiologického šetření. 

S ohledem na co nejbezpečnější průběh celého náboru platí následující opatření

  • Vstup do areálu bude umožněn pouze účastníkovi náboru s doprovodem jedné osoby
  • Každé dítě bude mít vlastní označenou lahev na pití, kterou pozná (ideálně podepsanou nebo s vlastním obrázkem atp.)
  • Při pohybu v areálu (například při čekání na zápis) musí mít všichni nasazenou ochranu úst, nosu a dodržovat předepsané rozestupy 2 metry
  • Pro účast na náboru je nutné doložit jedno z následujících:

  • Certifikát o negativním antigenním testu, který není starší než 72 hodin
  • Certifikát o negativním PCR testu, který není starší než 7 dní
  • Potvrzení o prodělaném onemocnění SARS CoV-19, kdy od data pozitivního testu uběhlo více než 14 dní a méně než 90 dní
  • Vyplněné čestné prohlášení (pro dítě ke stažení ZDE, pro rodiče ke stažení ZDE)

Výše uvedená opatření se mohou do termínu náboru ještě změnit.

Registrace dalších hráčů bude již probíhat pouze na místě.

Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statické účely společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s. na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě.