Chramosta si obhodil Coufala a řítil se vstříc Kolářově svatyni, míč na poslední skvěle odehrál Ngadeu.
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
89
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Olayinka, přichází Frydrych.
89
Jablonci se nedaří dostat k ohrožení sešívané svatyně, slávisté mají konec zápasu zatím pevně pod kontrolou
86
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kratochvíl, přichází Sobol.
85
Hušbauer nadvakrát prověřil připravenost jabloneckého brankáře. Hrubý byl pozorný a poradil si s oběma střeleckými pokusy sešívané desítky.
84
Chramostův prudký střelecký pokus z velkého úhlu srazil Kolář roh.
82
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Považanec, přichází Acosta.
82
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Škoda, přichází Mešanovič.
81
Hovorkovu střelu z velké dálky tečoval Ikaunieks, Kolář byl ale pozorný a bez problémů ukryl míč do rukavic.
78
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Stoch, přichází Sýkora.
77
Slavia kontroluje hru a drží míč daleko od Kolářovy klece.
75
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jovović, přichází Ikaunieks.
75
Do šance se v pokutovém území probojoval agilní Škoda, pomohl si však faulem a Jablonec bude rozehrávat.
70

70
Slavia právě vstřelila branku!
Olayinka rozehrál míč na pravé křídlo Stochovi, který potáhl balon a přízemním centrem jej poslal směrem k jablonecké svatyni. Tam se nejlépe zorientoval skvěle postavený JOSEF HUŠBAUER a poslal míč za Hrubého záda.
69
Žlutou kartu dostává Coufal (SK Slavia Praha).
69
Žlutou kartu dostává Jovovič (FK Jablonec).
66
Milan Škoda se probil středem hřiště a prudce vypálil svojí slabší levou nohou. Míč prolétl těsně nad břevnem Hrubého svatyně, domácí budou rozehrávat.
65
Těžiště hry leží v posledních minutách ve středu hřiště, ani jednomu týmu se nedaří vypracovat nějakou výraznější šanci.
62
Ngadeu hledal dlouhým nákopem za obranu zabíhajícího Olayinku, kterého na poslední chvíli obral o míč domácí Hanousek.
59
Po dobré kombinaci domácích se do zakončení z úhlu dostal Holeš. Jeho pokus ale výborně zblokoval Ngadeu a Kolář tak neměl problém ukrýt míč do svých rukavic.
57
Jablonečtí stále drží míč, sešívaní jsou ale teď výborně zformovaní a nepouštějí soupeře na dostřel Kolářovy klece.
55
Jablonec kombinuje na vlastní půli a nedaří se mu probojovat k pokutovému území Slavie.
53
Po centru ze standardní situace hlavičkuje Tomáš Souček těsně nad.
50
Jablonec sice po zaváhání Kúdely vsítil vyrovnávací branku, ta je ale po přezkoumání na videu odvolána! Chramosta totiž fauloval Koláře, který poté nemohl adekvátně zasáhnout proti dorážce Kratochvíla.
49
Slavia operuje s míčem na domácí polovině, nedaří se jí ale probojovat do výraznější šance.
47
Po rozehrání přímého kopu Jablonce je domácím pískán ofsajd a Slavia rozehrává.
46
Začal druhý poločas.

Sešívaní vedou o poločase v Jablonci 1:0! Jedinou branku sešívaných vstřelil z pokutového kopu kapitán Milan Škoda. Sešívané několikrát podržel skvělý Kolář, blízko gólu byl díky pohotové ráně z dálky Stoch, Hrubý však jeho pokus vyrazil. Druhá půle začne přibližně v 19:02
45+2
První poločas skončil.
45+1
Krásnou ránu Stocha zpoza pokutového území vyrazil mimo tři tyče Hrubý.
45
První poločas se bude nastavovat o 2 minuty.
45
Jovovićova přízemní rána nenadělala Kolářovi problémy a sešívaný brankář bude rozehrávat.
43
Po rohovém kopu Jablonce se k zakončení hlavou dostal Lischka, netrefil však míč dobře a přestřelil sešívanou klec.
41
Považanec rozehrával přímý kop z bezmála třiceti metrů, trefil ale pouze dobře postavenou zeď.
39
Po Hübschmanově ráně zahrál v pokutovém území loktem Souček, ruka však byla u těla a rozhodčí Berka zůstává klidný.
36
Aktivní Trávník si připravil palebnou pozici na hranici pokutového území, jeho střelu mířící do sešívané šibenice fantastickým zákrokem vytáhl mimo tři tyče Kolář!
35
Sešívaní se v posledních minutách spíše brání, domácí drží míč a hledají skulinku ve slávistické defenzivě.
32
Prudký centr z pravé strany nedokázal v akrobatické pozici dotlačit do brány Trávník a sešívaní tak budou mít k dispozici autové vhazování.
30
Přímý kop z pravé strany rozehrával po faulu Bořila domácí Trávník, jeho centr byl ale příliš dlouhý a rozehrávat bude Kolář.
28
Ngadeu nechtěl nechat rozehrát Trávníka a za své počínání vidí žlutou kartu.
25
Olayinka se na levém křídle krásně zbavil obránce a řítil se k pokutovému území domácích, na poslední chvíli ho ale zastavil Holeš.
23
Škoda potáhl míč po pravé straně, jeho přihrávku na volného Zmrhala však zablokoval Hovorka.
20
Miroslav Stoch dostává žlutou kartu za loket v obličeji domácího Hanouska.

18

18
MILAN ŠKODA dává gól! Sešívaný kapitán poslal Hrubeše na druhou stranu brány a přízemní ranou k tyči otevírá skóre zápasu!
A pozor! Penalta pro Slavii! Olayinkův centr trefil Holeš rukou a po zkontrolování videa rozhodčí Berka potvrzuje pokutový kop!
16
Sešívaní se dostali do obrovské šance! Zmrhal z otočky trefil tyč jablonecké svatyně!
13
Další šance domácích! Chramosta se dostal k ráně z voleje uvnitř pokutového území, fantasticky však proti němu zasáhl Kolář!
12
Dlouhý nákop Kratochvíla ukryl do rukavic Kolář a slávisté mohou založit útok.
10
Jablonec teď drží balon, nedaří se mu ale dostat přes dobře zformovanou obranu sešívaných.
7
Nyní zahrozili i slávisté. Olayinka přihrával z pravého křídla na Zmrhala, který přízemní ranou prověřil Hrubého.
6
Jablonec rozehrával rohový kop, po kterém se míč odrazil ke zcela volnému Chramostovi. Šanci domácího útočníka skvěle zlikvidoval pozorný Kolář!
3
Další šanci měl Kratochvíl, který z hranice velkého vápna, těsně minul šibenici sešívané svatyně.
2
První šanci zápasu si připsal Jovović, který po Chramostově přízemním centru střílel pouze do připraveného Koláře.
1

1
Utkání právě začalo.
Oba týmy nastupují na trávník, zápas za chvíli začne!
Úvodní sestavy:

FK Jablonec: Hrubý – Holeš, Hovorka, Lischka, Hanousek, Kratochvíl, Trávník, Hübschman, Považanec, Jovovič – Chramosta
Náhradníci: Hanuš, Masopust, Ikaunieks, Acosta, Sobol, Janković, Břečka

SK Slavia Praha: Kolář – Coufal, Kúdela, Ngadeu, Bořil – Zmrhal, Souček, Stoch, Hušbauer, Olayinka – Škoda
Náhradníci: Kovář, Zelený, Sýkora, Frydrych, Deli, Mešanovič, Traoré

Rozhodčí: O. Berka – P. Blažej, M. Vlček (O. Lerch).

Vítáme vás u on-line přenosu z posledního utkání sešívaných v roce 2018. Zápas v Jablonci začíná v 18:00.