konec zápasu
89'
8:0
přát. / so 19.1.2019 / 14:00 / Stadion Evžena Rošického, Strahov
Konec zápasu.
89
Slavia právě vstřelila branku!
Další branku sešívaných střílí nová posila Petr Ševčík. Talentovaný středopolař si zpracoval balon na hranici pokutového území a přízemní střelou k levé tyči nedal Lingrovi sebemenší šanci!
84
Slavia právě vstřelila branku!
Coufalův přízemní centr z pravé strany pokutového území si do vlastní brány nešťastně srazil Radek Dvořák. Sešívaní se tak dostávají do sedmibrankového vedení!
81
Centr Jana Sýkory z levé strany skočil v Lindrových rukavicích. Následně se stejný hráč po krásné přihrávce van Burena řítil vstříc soupeřově svatyni podruhé, byl však zastaven praporkem pomezního rozhodčího pro ofsajdové postavení.
70
Slavia právě vstřelila branku!
Další branku sešívaných střílí Milan Škoda, který si na malém vápně naběhl na přihrávku van Burena a v pádu poslal míč nechytatelně pod břevno hostující svatyně.
65
Slavia právě vstřelila branku!
Sýkora potáhl míč na pravém křídle a přízemní přihrávkou na penaltový puntík vyzval k zakončení Petera Olayinku, který se nemýlil a přesnou střelou k tyči rozvlnil síť za Lingrovými zády!
63
Slavia právě vstřelila branku!
Rychlý protiútok sešívaných vyústil v Olayinkovu přihrávku na volného Micka van Burena, který tváří v tvář Lingrovi krásným lobem uklidil míč do sítě! 4:0!
62
Velká šance Micka van Burena! Sešívaný útočník si zpracoval vysoký balon na hranici pokutového území a zakončil přízemní střelou na zadní tyč, branku však těsně minul.
Na hranici pokutového území se k míči dostal van Buren, levačkou ale zamířil nad břevno hostující klece a rozehrávat bude Lingr.
51
Slavia právě vstřelila branku!
Sešívaní opět udeřili! Sýkorův centr usměrňoval mezi tři tyče Olayinka, ústecký gólman ho ale skvělým zákrokem připravil o gólovou radost. Nigerijskému útočníkovi to však příliš vadit nemuselo, míč se totiž odrazil ke zcela volnému Ibrahimu Traorému, který poslal míč do odkryté sítě!
49
Slavia právě vstřelila branku!
Ševčík po krásném průniku středem hřiště poslal míč zcela volnému Coufalovi, který jej předložil do pokutového území Milanu Škodovi a ten poslal míč za bezmocného Lingra! Slavia tak vede o dvě branky!
47
Na centr van Burena z pravé strany si nabíhal Škoda, na míč však těsně nedosáhl a balonu se tak ujali hosté.
46
Začal druhý poločas.
Sestava Slavie pro druhý poločas: Kuciak – Coufal, Jugas, Vlček, Bořil – Traoré, Ševčík, Sýkora, van Buren, Olayinka – Škoda
45
Konec prvního poločasu.
42
Na hranici pokutového území se ke střele z otočky odhodlal Mešanovič, jeho pokus však Lindr vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou aktivního Frydrycha.
41
Po skrumáži v pokutovém území Ústí se k zakončení probojoval Jaroslav Zelený, stál ale v ofsajdovém postavení a hra tak musela být přerušena.
37
Tomáš Souček se krásně uvolnil ve středu hřiště a následně vyslal do úniku po pravé straně Balutu. Rumunský křídelník zvolil místo zakončení centr, který hostující obrana dokázala odvrátit za autovou čáru.
29
Z druhé branky Slavie se radoval Masopust, gól ale nebyl nakonec uznán pro ofsajdové postavení sešívané osmadvacítky.
29
Velká šance Ústí! Kingue postupoval z levé strany vstříc Kovářovi, který jeho přízemní střelecký pokus dokázal vytěsnit mimo tři tyče!
28
Balutova průniková přihrávka doputovala k nohám Murise Mešanoviče, který ale nestihl zakončit včas a míč tak ukryl v rukavicích Lindr.
21
Po ose Baluta – Zelený se míč dostal do vápna k nohám Lukáše Masopusta, sešívaný křídelník však nedokázal zamířit přesně a poslal balon nad břevno hostující svatyně.
19
Další pokus Michala Frydrycha z hranice pokutového území Lindra příliš neprověřil, sešívaný obránce nedokázal dát hlavičce dostatečnou razanci a hostující gólman ukryl míč v náruči.
14
Další roh v podání Josefa Hušbauera doplachtil na hlavu Ngadeua, který však v dobré pozici trefil pouze soupeřova brankáře.
7
Další centr Hušbauera, tentokrát od rohového praporku, našel hlavu Frydrycha, který ale nemířil přesně a míč tak získávají hráči hostí.
4
Slavia právě vstřelila branku!
Hušbauerův centr z levé strany hřiště propadl ke kopačkám Jaromíra Zmrhala, který zametl míč přesně k tyči a otevřel skóre zápasu!
3
Zprava se do pokutového území soupeře řítil Zmrhal, neodcentroval ale přesně a míč u hráčů Ústí.
1
Utkání právě začalo.
Oba týmy nastupují na hřiště, kapitánskou pásku sešívaných navlékl Lukáš Masopust.


Úvodní sestavy:

SK Slavia Praha: Kovář – Frydrych, Kúdela, Ngadeu, Zelený – Souček, Hušbauer, Zmrhal, Baluta, Masopust, Mešanovič

Ze zdravotních důvodů dnes do utkání nezasáhnou: Stoch, Matoušek, Deli, Tecl, Hromada a Král.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Podrobnosti zápasu

Branky: 4. Zmrhal (SLA) , 49. Škoda (SLA) , 51. Traoré (SLA) , 63. Buren (SLA) , 65. Olayinka (SLA) , 70. Škoda (SLA) , 84. Dvořák (SLA) , 89. Ševčík (SLA)

SLA: Kovář – Frydrych, Kúdela, Ngadeu, Zelený – Souček, Hušbauer, Zmrhal, Baluta, Masopust – Mešanovič

UNL: Lindr – Bílek, Valenta, Pimpara, Procházka, Matějka, Krátký, Richter, Kingue, Šimeček, Peterka

Žluté karty:

Rozhodčí:

Diváci: