Muris Mešanovič zakončoval osamocen z malého vápna, branku minul.
Po dobrém centru Michala Frydrycha hlavičkoval Tomáš Souček v dobré pozici mimo bránu.
75
Do příležitosti se dostal Muris Mešanovič, jeho rána z dobré pozice ale mířilo mimo.
60
Další nebezpečná akce sešívaných, po akci Alexe Baluty přihrával před branku Lukáš Masopust, obrana v poslední chvíli míč odkopla.
59
Po centru Lukáše Masopusta byl na malém vápně osamocen Muris Mešanovič, míč ale netrefil ideálně.
57
Brankář soupeře zaváhal při vyběhnutí a po následném centru zakončoval hlavou do odkryté branky Muris Mešanovič, na poslední chvíli ale míč z brankové čáry odvrátil obránce.
48
Tlak sešívaných končí čtvrtým gólem! Michal Frydrych patičkou posunul míč na Murise Mešanoviče, který pohotově prostřelil brankáře!
46
Sestava do druhého poločasu: Kolář – Frydrych, Kúdela, Ngadeu, Zelený – Souček, Hušbauer – Zmrhal, Baluta, Masopust – Mešanovič
46
Začal druhý poločas.
45
První poločas skončil.
45
3:0! Sešívaní dobrým napadáním vybojovali míč, následně Ibrahim Traoré našel Milana Škodu, který chytrým zakončením překonal brankáře!
43
Sešívaní pokračují v herní převaze, do několikátého zakončení se dostal Ibrahim Traoré, brankář ale byl připraven.
29
2:0! Skvělá pasáž sešívaných, která končí druhým gólem v síti soupeře. Jan Bořil přetáhl svůj centr na Vladimíra Coufala, který vracel míč před branku, kde našel Milana Škodu, útočník sešívaných zvýšil na 2:0!
20
Po pěkné akci Petera Olayinka zakončoval těsně vedle Jan Bořil.
16
1:0! Sešívaní zužitkovali rychlý protiútok. Mick van Buren pěkně pronikl na pravé straně do vápna, přesným centrem našel na zadní tyči Petera Olayinku, který hlavou uklidil míč do sítě!
12
Poprvé zakončoval také soupeř, útočící hráč soupeře ale pálil nad.
9
Tentokrát pálil Ibrahim Traoré, znovu jeho ránu vytáhl golman.
7
Přesnou rozehrávku Ondřeje Koláře prodloužil Peter Olayinka na Milana Škodu, který chytrou hlavičkou jen těsně minul branku.
3
Další povedená rána sešívaných, znovu byl připraven brankář.
2
První nebezpečnou ránu vyslal Jan Sýkora, jeho ránu brankář vyrazil na roh.
1
Utkání právě začalo.
-60

-60
Úvodní sestava:
Kolář – Coufal, Jugas, Král, Bořil – Traoré, Ševčík – van Buren, Sýkora, Olaiynka – Škoda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Podrobnosti zápasu

Branky: 16. Buren (SLA) , 29. Škoda (SLA) , 45. Škoda (SLA) , 48. Mešanovič (SLA)

BEI:

SLA: 1. poločas: Kolář – Coufal, Jugas, Král, Bořil – Traoré, Ševčík – van Buren, Sýkora, Olaiynka – Škoda 2. poločas: Kolář – Frydrych, Kúdela, Ngadeu, Zelený – Souček, Hušbauer – Zmrhal, Baluta, Masopust – Mešanovič