Konec zápasu.
90
Buchův centr odvrací ve vápně slávistická obrana!
90
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Holeš, přichází Frydrych.
90
Jan Bořil vidí žlutou kartu za výměnu názorů právě s Tomášem Chorým.
90
Plzeň ještě bude rozehrávat nebezpečnou standardku po faulu na Chorého cca 10 metrů za vápnem!
90
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kayamba, přichází Havel.
90
Coufal perfektním obranným zákrokem vypíchl na hranici našeho vápně míč Chorému.
90
Nastaví se 4 minuty.
90
Jen chvíli po svém příchodu na hřiště vidí Chorý žlutou kartu, když ve výskoku zasáhl Zimu loktem do obličeje.
90
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Beauguel, přichází Chorý.
86
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Masopust, přichází Hellebrand.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Tecl, přichází Musa.
86
Bucha poslal v plzeňském protiútoku míč doleva na Limberského, jeho centr ale prolétl vysoko nad břevnem.
84
Žlutou kartu dostává Kopic (FC Viktoria Plzeň).
79
První slávistickou žlutou kartu zápasu vidí za zákrok na plzeňské polovině Lukáš Provod.
78
Ševčík poslal kolmicí do vápna Masopusta, který vracel před branku polovysoký centr, na ten ale Standa Tecl těsně nedosáhl.
74
Beauguel se po centru z levé strany otočil v našem vápně a vystřelil, rána mu ale nesedla a skončila daleko vedle pravé tyče.
71
Oba týmy si teď mohou dopřát krátkou pauzu, rozhodčí utkání přerušil kvůli kouři z dýmovnice, který se do stadionu dostal vchodem mezi západní a jižní tribunou.
71
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Kopic.
67
Po delší době se do šance dostala i Viktoria. Řezníkův centr z pravé strany tečoval ve vápně hlavou Čermák a míč zaplul jen těsně vedle vzdálenější tyče.
66
Po Bořilově průniku mohla Slavia zahrávat roh, centr Stancia na zadní tyč ale našel jen dvojici plzeňských hráčů.
62
Hra je teď přerušena a na zemi zůstává ležet Petr Ševčík, kterého loktem nešťastně srazil otáčející se rozhodčí Franěk.
60
Radim Řezník přidržel Stancia v rozbíhajícím se protiútoku Slavie a vidí druhou žlutou kartu v zápase.
59
Nico Stanciu převzal za obranou krásný balon od Standy Tecla a octl se sám před Hruškou spolu se zprava nabíhajícím Masopustem, plzeňský gólman ale dokázal Nicův pokus se štěstím schovat pod své tělo. Další obrovská šance sešívaných!
58
A hned další slávistická šance! Tecl převzal balon na hraně ofsajdu a pokusil se obejít Hrušku z pravé strany, gólman Plzně mu ale dokázal vykrýt prostor a neujala se ani následná zpětná přihrávka.
55
Stanciu teď dvakrát za sebou dokázal vybojovat míč při rozehrávce Plzně. Ve druhém případě se míč dostal z pravé strany na střed k Provodovi, který dostal prostor ke střele, levačkou ale poslal balon z 25 metrů nad břevno.
52
Tak trochu nenápadně teď přišla velká šance Viktorie. Do dlouhého centru z levé strany se na malém vápně dokázal mezi dvěma našimi obránci položit Beauguel, svou hlavičku ale naštěstí dokázal nasměrovat jen do rukavic připraveného Ondřeje Koláře.
51
Slavia mohla zahrávat přímý kop z pravé strany. Stanciu s Ševčíkem rozehráli nakrátko a první jmenovaný následně posílal kolmici do vápna na Tecla, který ale bohužel na balon nedosáhl.
47
Do první šance druhé půle se dostala Plzeň. Limberský dostal prostor na středu hřiště a poslal do vápna přihrávku na Kayambu. Toho vystínoval Kolář, Kayamba ale dokázal vrátit míč obloučkem před branku, kde z voleje pálil Beauguel, jeho ránu naštěstí zblokoval Bořil.
46
Začal druhý poločas.
Za malou chvíli začne druhá půle, oba týmy nastoupily na trávník v nezměněné sestavě.
45
První poločas skončil.
43
Další velká šance Slavie! Zimův vysoký odkop na polovině Plzně skvěle vybojoval Tecl, zavezl míč do vápna a obloučkem našel po své pravé ruce Masopusta, ten se ale musel s balonem otáčet, Hruška mu stačil zmenšit úhel a náš záložník nedokázal hostujícího gólmana propálit.
41
Ševčík si krásně narazil s Coufalem na pravé straně a poslal do vápna Tecla, jeho patička následně mířila zpět na Ševčíka, který na středu vápna přenechal za sebe na Provoda, střela našeho záložníka ale byla zblokována. Nádherná akce Slavie!
40
Kalvach vyslal nebezpečnou kolmicí dopředu Kovaříka, před kterým se otevřela volná cesta k naší bráně, dal si ale míč příliš od nohy a Kolář ho stačil schovat do náruče.
36
Ke střele zpoza vápna se dostal plzeňský Čermák, mířil ale vedle pravé tyče. Šanci předcházela zastavená rozehrávka Slavie, která "smrděla" faulem na Bořila, rozhodčí ale nechal hru pokračovat.
28
Buchův roh se v našem vápně dostal až na zadní tyč, kde pod tlakem hlavičkoval Řezník, Kolář jeho pokus v pohodě chytá.
27
Plzeňský Lukáš Hejda stáhl na půlce unikajícího Standu Tecla a naprosto po zásluze vidí žlutou kartu.
24
Parádní rychlý brejk Slavie! Coufalův ostrý centr dokázal Masopust ve vápně sklepnout za sebe na dobíhajícího Provoda, ten se do míče opřel z první, pravačkou ale z hranice vápna zamířil nad břevno.
23
Po delší době se do útoku dostali také hosté, Kovaříkův centr z levého křídla ale skončil vysoko nad brankou.
20
17
Coufal perfektně zatáhl balon na půlku Plzně a poslal dopředu Tecla. Ten od brankové čáry vracel míč na vápno, kde se do balonu opřel Stanciu, jeho střelu mířící k levé tyči odkryté branky ale stačil zblokovat na roh jeden z plzeňských obránců.
15
Po vyrovnanější pasáži se dopředu dostala Plzeň, Kayambu ale nenechal zprava odcentrovat perfektně bránící Bořil, Kovaříkův centru z druhé strany o pár vteřin později odklidil z vápna Kúdela.
8
Tecl krásně přenesl míč na levou stranu vápna na Honzu Bořila, který se do něj opřel z první, levačkou ale zhruba o metr přestřelil.
6
Stanciu s Masopustem rozehráli přímý kop po faulu na Ševčíka a míč proletěl vápnem Plzně, kde ho jeden z hostujících hráčů tečoval na roh. Po jeho rozehrání na polovysoký míč ve vápně jen těsně nedosáhl Holeš.
5
První roh zápasu zahrávala Plzeň, na zadní tyči sice nejvýše vyskočil Kovařík, balon ale jenom líznul a větší nebezpečí pro Koláře z toho nebylo.
4
Nico Stanciu hezky rozběhl akci na středu hřiště a posunul míč nalevo na Provoda, jeho střílený přízemní centr dobíhal ve vápně Masopust, jen těsně ale na míč nedosáhl.
1
Rozehrávali sice hosté, k míči se ale hned dostala Slavia a Limberský musel Masopusta v hrozícím protiútoku zastavit prvním faulem zápasu.
1
Utkání právě začalo.
Jindřichu Trpišovskému jsou dnes k dispozici Tomáš Holeš i Petr Ševčík, kteří se také oba postaví do středu záložní řady. K dispozici tak trenérovi nejsou pouze dlouhodobě zranění Hovorka a Olayinka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.