0:4
(0:0)
10., st 17.9.2014
Meteor - Slavia
Komentář trenéra Martina Poustky: Na Meteoru jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. Soupeř byl velice agresivní, s čímž jsme si v první půli kvůli své zbrklosti a malé snaze držet míč nedokázali poradit. Do druhého poločasu jsme nastoupili v jiném rozestavení, hráli jsme na tři obránce, prostřídali se čtyři nejslabší hráči a naše hra nabrala zcela odlišné parametry. Dařilo se kombinovat i přečíslovat soupeře a přicházely šance. Pomohly nám i standardky, zejména rohy, z nichž Veselý připravil úvodní dvě branky. Závěr utkání pak už byl zcela v naší režii.