Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha"

(0:2)
22. kolo, 29. 11. 2014
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
Branky: Branky: 70. soupeř - 37. a 76. Batka, 45. Pecháček, 89. Písačka
Komentář trenéra Martina Poustky: V Plzni se hrálo dobré utkání v rychlém tempu, k němuž přispěla obě mužstva především díky kvalitní kombinační hře. Domácí se prezentovali secvičenými herními automatismy, zajímavým zahráváním standardních situací a dobrými individuálními výkony. Naši kluci ovšem nezůstávali pozadu, herně se vyrovnali a svou kvalitou v řešení finální fáze dokázali svého soupeře porazit a zaslouženě zvítězit. Teď je potřeba na tento projev i získané body navázat v posledním zápase podzimní části soutěže proti Českým Budějovicím.