Zápas Slavia - Zbrojovka Brno

1:2
(0:1)
27., so 14.3.2015
27., so 14.3.2015
Slavia - Zbrojovka Brno
Komentář trenéra Martina Poustky: Utkání proti Brnu bylo od nás sehráno jako noc a den. Celý první poločas jsme prospali a naši kluci působili pasivně až lehkomyslně, absolutně bez aktivního pohybu, zdravého nabuzení a agresivity, a tak svým přístupem šli naproti zaslouženému trestu. Ten přišel po sérii třech našich chyb a vlastním gólem jsme dobře hrajícího soupeře poslali do vedení.

Po zásahu do sestavy a „bouřce“ v kabině během přestávky se náš herní projev ve druhé půli radikálně změnil a najednou bylo hřiště plné našich hráčů a hrálo se na jednu bránu. Dařilo se kombinovat, rodily se šance, ale ze stálého tlaku jsme nic nevytěžili. Soupeř tak trestal podruhé. Jednoduchým zahráním signálu ze standardky s výrazným přispěním naší nekoncentrovanosti při bránění této situace oskočili brněnští na rozdíl 2 branek. I přesto, že příležitostí jsme měli ještě dost, tak se nám povedlo pouze snížit skóre na konečných 1:2. Přístup a úsilí ve druhém poločase bylo příkladné pro hráče Slavie a ukázkou, že kluci hrát fotbal umí.
1:2

Sestavy

Slavia

Otáhal, Franc (77. Schulz), Broukal, Routek, Pelyak, Veselý, Čermák (46. Badocha, 60. Jakab), Gilian, Vavrouš, Písačka (46. Zeman), Batka

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 79. Zeman – 32. vlastní, 57. Soupeř

Aktuálně

U19 porazila Meteor

před 2 dny
V sobotním utkání 16.kola I. České ligy dorostu čekal na sešívané dorostence pražský Meteor. Předposlední tým tabulky přijel na slávisty dobře připravený a odhodlaný. Slávisté se ovšem svou rychlou a důraznou hrou dostávali do většího počtu šancí.

U19 vstoupila do jarní části vítězně

19.02.2020
Tým U19 zahájil jarní část ligy dohrávkou 15. kola proti Pardubicím a díky gólům Kneifela, Juráska, Kopáčka, Starého a Touly vybojoval výhru 5:1.

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

18.02.2020
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Další články