Zápas Slavia - Zbrojovka Brno

1:2
(0:1)
27., so 14.3.2015
27., so 14.3.2015
Slavia - Zbrojovka Brno
Komentář trenéra Martina Poustky: Utkání proti Brnu bylo od nás sehráno jako noc a den. Celý první poločas jsme prospali a naši kluci působili pasivně až lehkomyslně, absolutně bez aktivního pohybu, zdravého nabuzení a agresivity, a tak svým přístupem šli naproti zaslouženému trestu. Ten přišel po sérii třech našich chyb a vlastním gólem jsme dobře hrajícího soupeře poslali do vedení.

Po zásahu do sestavy a „bouřce“ v kabině během přestávky se náš herní projev ve druhé půli radikálně změnil a najednou bylo hřiště plné našich hráčů a hrálo se na jednu bránu. Dařilo se kombinovat, rodily se šance, ale ze stálého tlaku jsme nic nevytěžili. Soupeř tak trestal podruhé. Jednoduchým zahráním signálu ze standardky s výrazným přispěním naší nekoncentrovanosti při bránění této situace oskočili brněnští na rozdíl 2 branek. I přesto, že příležitostí jsme měli ještě dost, tak se nám povedlo pouze snížit skóre na konečných 1:2. Přístup a úsilí ve druhém poločase bylo příkladné pro hráče Slavie a ukázkou, že kluci hrát fotbal umí.
1:2

Sestavy

Slavia

Otáhal, Franc (77. Schulz), Broukal, Routek, Pelyak, Veselý, Čermák (46. Badocha, 60. Jakab), Gilian, Vavrouš, Písačka (46. Zeman), Batka

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 79. Zeman – 32. vlastní, 57. Soupeř

Aktuálně

Youth League: Z Interu i přes bojovný výkon bez bodu

17.09.2019
Sešívaní mladíci nastoupili v prvním kole Youth League na hřišti silného Interu. V prvním poločase se slávistům dařilo s domácími držet krok, hráči italského celku však nakonec slaví výhru 4:0.

Proběhl nábor do mládežnické akademie

12.09.2019
V úterý 10. září a ve středu 11. září se uskutečnil nábor do slávistické mládežnické akademie.

Informace o zápase UEFA Youth League v Miláně

12.09.2019
Chystáte se na cestu do Itálie, podpořit sešívané v prvním zápasu základní skupiny Ligy mistrů proti Interu Milán? Přijďte se podívat i na zápas U19 v Juniorské lize UEFA.

Další články