Zápas Slovácko - Slavia

0:2
(0:0)
28., so 21.3.2015
28., so 21.3.2015
Slovácko - Slavia
Komentář trenéra Martina Poustky: Po předchozích nezdarech jsme potřebovali zvládnout utkání proti Slovácku jako sůl. Od úvodu tohoto zápasu byla z kluků cítit energie a vůle bojovat za Slavii. K tomu se postupně přidávala a stupňovala jejich fotbalová kvalita, což přinášelo pěkné akce i častá zakončení a naši celkovou převahu. Domácí hráli také s velkým odhodláním a snahou o kombinační hru. Oba týmy tak přispívaly divákům ke sledování zajímavého střetnutí i přesto, že se dlouho hrálo bez branek. Naši kluci si za přístup, úsilí i předvedenou hru toto vítězství zasloužili a věřím, že na něj v dalších zápasech navážou minimálně se stejným odhodláním a chutí a jejich celkový výkon ještě poroste.
0:2

Sestavy

Slavia

Otáhal, Franc, Broukal, Gilian, Pelyak, Veselý (46. Žárský), Vavrouš (54. Jakab), Kocourek (87. Schulz), Písačka (79. Husenský), Zeman, Batka

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 64. Batka, 83. Kocourek

Aktuálně

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

včera
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Podepsat smlouvu se Slavií je velká čest, říká Denis Višinský

23.03.2020
Rodák z Mělnicka, který před pár dny oslavil sedmnácté narozeniny, je jedním z tahounů týmu U17. Sešívaný dres obléká již 11 let od doby, kdy do Slavie přestoupil.

Výzvy s trenéry mládeže

18.03.2020
S trenéry mládežnických kategorií v naší akademii jsme si pro vás připravili na každý den několik výzev. Přehled a všechny výzvy naleznete zde.

Další články