Zápas Slovácko - Slavia

0:2
(0:0)
28., so 21.3.2015
28., so 21.3.2015
Slovácko - Slavia
Komentář trenéra Martina Poustky: Po předchozích nezdarech jsme potřebovali zvládnout utkání proti Slovácku jako sůl. Od úvodu tohoto zápasu byla z kluků cítit energie a vůle bojovat za Slavii. K tomu se postupně přidávala a stupňovala jejich fotbalová kvalita, což přinášelo pěkné akce i častá zakončení a naši celkovou převahu. Domácí hráli také s velkým odhodláním a snahou o kombinační hru. Oba týmy tak přispívaly divákům ke sledování zajímavého střetnutí i přesto, že se dlouho hrálo bez branek. Naši kluci si za přístup, úsilí i předvedenou hru toto vítězství zasloužili a věřím, že na něj v dalších zápasech navážou minimálně se stejným odhodláním a chutí a jejich celkový výkon ještě poroste.
0:2

Sestavy

Slavia

Otáhal, Franc, Broukal, Gilian, Pelyak, Veselý (46. Žárský), Vavrouš (54. Jakab), Kocourek (87. Schulz), Písačka (79. Husenský), Zeman, Batka

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 64. Batka, 83. Kocourek

Aktuálně

Dorostenci si vyzkoušeli fotbal poslepu

07.02.2020
Dorostenecké kategorie a B-tým si na soustředění v Nymburce vyzkoušeli, jaké je to hrát fotbal poslepu.

Trenéři z akademie vzpomínají na Tomáše Součka

03.02.2020
Tomáš Souček vzpomínal na své začátky ve Slavii a na své první trenéry. Jak na něj vzpomínají právě první trenéři z mládeže Milan Titěra a Petr Karoch?

Trenéři dorostu hodnotí zimní přípravu

23.01.2020
Týmy dorostenecké kategorie U19, U17 a U16 absolvovali v lednu soustředění v Nymburce. Nyní pokračují v tréninku a chystají se na přípravná utkání. Jak zimní přípravu a očekávání do jara hodnotili trenéři?

Další články