Zápas Slavia - Teplice

1:0
(0:0)
29., so 28.3.2015
29., so 28.3.2015
Slavia - Teplice
Komentář trenéra Martina Poustky: V dalším utkání naše devatenáctka přivítala Teplice a s ohledem na jejich postavení v tabulce se očekával bojovný zápas. Od úvodního hvizdu tomu tak opravdu bylo a tepličtí našim klukům nedali ani metr zadarmo nebo aby je to nebolelo. Navíc se poprvé hrálo na přírodním trávníku, a tak byla znát u slávistů i určitá nerozehranost na tomto povrchu, i přestože hrací plocha byla výborně připravená. Hosté se soustředili na poctivou defenzívu, standardní situace a zlobili z rychlých protiútoků. Hrálo se se snahou o kombinaci i ve slušném tempu, ale hru kouskovaly časté fauly především ze strany teplických. Prakticky celé utkání se hrálo bez branek, protože sešívání nedokázali svoje příležitosti využít a ani soupeř své tři šance po našich individuálních chybách nepotrestal. Nakonec se však našim klukům zadařilo a v samotném závěru přece jen vstřelili vítěznou branku. Zaslouženou výhrou navíc potvrdili tři předchozí body ze hřiště Slovácka, a tak do úterního klání s Karvinou můžou jít se zdravým sebevědomím i vědomím zlepšeného přístupu a výkonnosti celého týmu.
1:0

Sestavy

Slavia

Otáhal, Žárský (67. Doležal), Gilian, Jakab, Pelyak, Lukič (82. Schulz), Kocourek, Vavrouš (15. Veselý), Písačka, Zeman, Batka.

Detaily utkání

Statistiky
Branka: 90. Zeman

Aktuálně

Dorostenci si vyzkoušeli fotbal poslepu

07.02.2020
Dorostenecké kategorie a B-tým si na soustředění v Nymburce vyzkoušeli, jaké je to hrát fotbal poslepu.

Trenéři z akademie vzpomínají na Tomáše Součka

03.02.2020
Tomáš Souček vzpomínal na své začátky ve Slavii a na své první trenéry. Jak na něj vzpomínají právě první trenéři z mládeže Milan Titěra a Petr Karoch?

Trenéři dorostu hodnotí zimní přípravu

23.01.2020
Týmy dorostenecké kategorie U19, U17 a U16 absolvovali v lednu soustředění v Nymburce. Nyní pokračují v tréninku a chystají se na přípravná utkání. Jak zimní přípravu a očekávání do jara hodnotili trenéři?

Další články