Zápas Slavia - Teplice

1:0
(0:0)
29., so 28.3.2015
29., so 28.3.2015
Slavia - Teplice
Komentář trenéra Martina Poustky: V dalším utkání naše devatenáctka přivítala Teplice a s ohledem na jejich postavení v tabulce se očekával bojovný zápas. Od úvodního hvizdu tomu tak opravdu bylo a tepličtí našim klukům nedali ani metr zadarmo nebo aby je to nebolelo. Navíc se poprvé hrálo na přírodním trávníku, a tak byla znát u slávistů i určitá nerozehranost na tomto povrchu, i přestože hrací plocha byla výborně připravená. Hosté se soustředili na poctivou defenzívu, standardní situace a zlobili z rychlých protiútoků. Hrálo se se snahou o kombinaci i ve slušném tempu, ale hru kouskovaly časté fauly především ze strany teplických. Prakticky celé utkání se hrálo bez branek, protože sešívání nedokázali svoje příležitosti využít a ani soupeř své tři šance po našich individuálních chybách nepotrestal. Nakonec se však našim klukům zadařilo a v samotném závěru přece jen vstřelili vítěznou branku. Zaslouženou výhrou navíc potvrdili tři předchozí body ze hřiště Slovácka, a tak do úterního klání s Karvinou můžou jít se zdravým sebevědomím i vědomím zlepšeného přístupu a výkonnosti celého týmu.
1:0

Sestavy

Slavia

Otáhal, Žárský (67. Doležal), Gilian, Jakab, Pelyak, Lukič (82. Schulz), Kocourek, Vavrouš (15. Veselý), Písačka, Zeman, Batka.

Detaily utkání

Statistiky
Branka: 90. Zeman

Aktuálně

Youth League: Z Interu i přes bojovný výkon bez bodu

17.09.2019
Sešívaní mladíci nastoupili v prvním kole Youth League na hřišti silného Interu. V prvním poločase se slávistům dařilo s domácími držet krok, hráči italského celku však nakonec slaví výhru 4:0.

Proběhl nábor do mládežnické akademie

12.09.2019
V úterý 10. září a ve středu 11. září se uskutečnil nábor do slávistické mládežnické akademie.

Informace o zápase UEFA Youth League v Miláně

12.09.2019
Chystáte se na cestu do Itálie, podpořit sešívané v prvním zápasu základní skupiny Ligy mistrů proti Interu Milán? Přijďte se podívat i na zápas U19 v Juniorské lize UEFA.

Další články