Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Meteor Praha VIII | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Meteor Praha VIII"

(3:0)
26. kolo, 7. 3. 2015
SK Slavia Praha - FK Meteor Praha VIII
Branky: <b>Branky:</b> 5., 24.a 49. Veselý, 39. Batka, 88. Husenský -69. soupeř
Komentář trenéra Martina Poustky: Konečně vítězství proti sympaticky hrajícímu soupeři. Naše hra nebyla ještě optimální a stále ji provázela nepřesnost i pomalé individuální činnosti a spolupráce při snaze o kombinaci, ale přístup kluků a jejich nasazení bylo diametrálně odlišné od předchozích dvou nepovedených zápasů. Zejména výkon a přístup Lukáše Veselého byl odpovídající hráči hájícího barvy Slavie. Věřím, že toto zasloužené vítězství nám dodá zdravé sebevědomí a odvahu do dalšího utkaní proti Brnu.