Zápas Sparta - Slavia

0:1
(0:1)
35., so 2.5.2015
35., so 2.5.2015
Sparta - Slavia
Komentář trenéra Martina Poustky: Jarní dorostenecké derby pražských "S" připomínalo to podzimní. Opět se hrálo ve vysokém tempu především od vápna k vápnu. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu, defenzívy na obou stranách předčily útoky, a tak nepřicházelo ani tolik brankových příležitostí, jak by se v souboji o 2. místo dalo čekat. I tak se hrálo kvalitní utkání a oba týmy ze sebe vydaly hodně sil a energie. Naši kluci potrestali chybu domácích hned v úvodu tohoto zápasu, a tak hráli prakticky celou dobu ve větším klidu a zodpovědným výkonem i přístupem šli zaslouženému vítězství naproti. Celý tým aktivně pracoval jako dobře připravený a promazaný stroj, a proto si zaslouží velkou pochvalu a poděkování za odvedenou práci pro sebe i sešívaný dres.
0:1

Sestavy

Slavia

Otáhal, Lukič (86. Zeman), Gilián ,Routek, Pelyak, Fotr (58. Žárský), Kocourek (65. Badocha), Valenta (87. Jakab), Vavrouš, Veselý (78. Doležal), Batka

Detaily utkání

Statistiky
Branka: 12. Fotr

Aktuálně

U19 porazila Meteor

před 2 dny
V sobotním utkání 16.kola I. České ligy dorostu čekal na sešívané dorostence pražský Meteor. Předposlední tým tabulky přijel na slávisty dobře připravený a odhodlaný. Slávisté se ovšem svou rychlou a důraznou hrou dostávali do většího počtu šancí.

U19 vstoupila do jarní části vítězně

19.02.2020
Tým U19 zahájil jarní část ligy dohrávkou 15. kola proti Pardubicím a díky gólům Kneifela, Juráska, Kopáčka, Starého a Touly vybojoval výhru 5:1.

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

18.02.2020
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Další články