Zápas Sparta - Slavia

0:1
(0:1)
35., so 2.5.2015
35., so 2.5.2015
Sparta - Slavia
Komentář trenéra Martina Poustky: Jarní dorostenecké derby pražských "S" připomínalo to podzimní. Opět se hrálo ve vysokém tempu především od vápna k vápnu. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu, defenzívy na obou stranách předčily útoky, a tak nepřicházelo ani tolik brankových příležitostí, jak by se v souboji o 2. místo dalo čekat. I tak se hrálo kvalitní utkání a oba týmy ze sebe vydaly hodně sil a energie. Naši kluci potrestali chybu domácích hned v úvodu tohoto zápasu, a tak hráli prakticky celou dobu ve větším klidu a zodpovědným výkonem i přístupem šli zaslouženému vítězství naproti. Celý tým aktivně pracoval jako dobře připravený a promazaný stroj, a proto si zaslouží velkou pochvalu a poděkování za odvedenou práci pro sebe i sešívaný dres.
0:1

Sestavy

Slavia

Otáhal, Lukič (86. Zeman), Gilián ,Routek, Pelyak, Fotr (58. Žárský), Kocourek (65. Badocha), Valenta (87. Jakab), Vavrouš, Veselý (78. Doležal), Batka

Detaily utkání

Statistiky
Branka: 12. Fotr

Aktuálně

Youth League: Z Interu i přes bojovný výkon bez bodu

17.09.2019
Sešívaní mladíci nastoupili v prvním kole Youth League na hřišti silného Interu. V prvním poločase se slávistům dařilo s domácími držet krok, hráči italského celku však nakonec slaví výhru 4:0.

Proběhl nábor do mládežnické akademie

12.09.2019
V úterý 10. září a ve středu 11. září se uskutečnil nábor do slávistické mládežnické akademie.

Informace o zápase UEFA Youth League v Miláně

12.09.2019
Chystáte se na cestu do Itálie, podpořit sešívané v prvním zápasu základní skupiny Ligy mistrů proti Interu Milán? Přijďte se podívat i na zápas U19 v Juniorské lize UEFA.

Další články