Zápas Dukla Praha - Slavia

1:4
(0:2)
8. kolo, so 4.10.2014
8. kolo, so 4.10.2014
Dukla Praha - Slavia
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Sobotní derby s Duklou na Strahově jsme nezačali vůbec špatně. Hned od úvodu zápasu jsme diktovali tempo hry a byli fotbalovějším a dominantnějším týmem na hřišti. Během prvního poločasu jsme si dokázali vypracovat poměrně dost střeleckých příležitostí, ale trefili jsme se pouze dvakrát. V 17. minutě jsme rozehráli rychlou akci po ose Bucha – Krejdl – Král a právě posledně jmenovaný záložník Král levačkou vstřelil první branku tohoto zápasu. Ve 34. minutě zahrál Pardubský dlouhý aut do pokutového území soupeře, Novák výborně přiťukl Krejdlovi a ten rychlou střelou zvýšil již na 2:0 pro hostující Slavii.

Druhý poločas už nebyl z naší strany tak povedený a naopak domácí přidali hodně na pohybu i důrazu. Přesto jsme v 60. minutě udeřili opět my, když útočník Krejdl zachytil chybnou rozehrávku soupeře a propálil domácího brankáře. V 69. minutě byl v pokutovém území soupeře faulován skvěle hrající útočník Krejdl a proměněnou penaltou pečetil svůj povedený výkon hattrickem. Dukla pak v 70. minutě pouze snížila díky standardní situaci na konečných 1:4 pro hostující Slavii.

Kluci především v prvním poločase přenesli do zápasu herní situace, které jsme v týdnu pečlivě trénovali, a náš fotbal byl obrazem naší kvalitní týdenní tréninkové práce. Jen mě mrzí, že po určité době v zápase přišlo opět uspokojení většiny hráčů a začali jsme hrát pohodlný fotbal, kdy řada hráčů včetně těch střídajících hrála pod svoje možnosti. Myslím si, že s tímto přístupem rozhodně nemůžeme být proti Bohemce a Spartě úspěšní. Jsou před námi další 2 derby a rozhodně máme co zlepšovat.
1:4

Sestavy

Slavia

Levíček, Kaník (41 Stropek), Žežulka (56. Pek), Vyskočil (71. Semrád), Pardubský, Král, Souček, Bucha, Krejdl, Novák (63 Kovařík), Havrda (49. Lauricella)

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 3 Krejdl, Král

Aktuálně

Spolupráce s partnerskými kluby

30.06.2020
Mládežnická akademie dále rozvíjí projekt partnerských klubů a spolupráci s nimi.

6. ročník letních fotbalových kempů zahájen

29.06.2020
V neděli 28.6. byl zahájen 6. ročník letních fotbalových kempů. Jedná se o týdenní příměstský fotbalový program pro hráče ročníků 2008 - 2012 a brankáře ročníků 2009 - 2011.

Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

24.06.2020
Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Další články