5:0
(3:0)
7. kolo, pá 24.10.2014
Slavia - Pardubice
Komentář asistenta trenéra Zdeňka Blažka: Dohrávané utkání 8. kola ČLD - U 16, Slavia Praha proti FK Pardubice se hrálo na měkkém a mokrém terénu, na hřišti SC Horní Počernice.
V prvním poločase se s těžkým terénem lépe vypořádali hráči Slavie, kteří vstřelili první branku ze skrumáže v pokutovém území. Obě mužstva předváděla hru plnou nepřesných přihrávek, přesto po půl hodině hry Slavia zvýšila z pokutového kopu druhým gólem. Těsně před přestávkou se po pěkné akci podařilo Slavii vsítit třetí branku.
Ve druhém poločase vystřídala obě mužstva řadu hráčů a utkání se dohrálo za mírné převahy hráčů Slavie, kteří zaznamenali další dvě branky. Přes dobrý výsledek je na naší hře stále co zlepšovat!