Zápas Most - Slavia

3:2pen
7. kolo, so 13.9.2014
Most - Slavia

Komentář trenéra Adama Petrouše: První poločas jsme odehráli velmi špatně, se spoustou nepřesností, opakovaly se individuální chyby. Došlo k podcenění a někteří hráči mě zklamali svým přístupem a nasazením. Branky, které jsme obdrželi, hodnotíme jako hloupé. Po vystřídání a rázné domluvě po prvním poločase se naše hra zlepšila a brzy jsme vstřelili kontaktní branku. Po našem tlaku jsme zaslouženě vstřelili vyrovnávací branku na 2:2 a ještě bylo dostatek času na otočení zápasu. Bohužel, naše předfinální část byla naivní a bylo v ní spousta nepřesnosti. Chyběl tam větší klid před šestnáctkou a naopak důraz v pokutovém území. Po remíze následovaly pokutové kopy, které jsme prohráli 4:3.