Zápas Slavia - Sokolov

4:3pen
10. kolo, ne 5.10.2014
Slavia - Sokolov

Komentář trenéra Adama Petrouše: Přijel k nám kvalitní soupeř, který hrál agresivně a kombinačně. Řadil bych toto utkání jako nejkvalitnější, co jsme měli možnost hrát, a přispěl tomu Baník Sokolov. Kluci se vyrovnali s agresivní hrou a nebáli se kombinovat. Zápas se hrál od první minuty ve vysokém tempu a všichni to zvládli na výbornou. Zaslouženě jsme šli do dvougólového vedení po krásné akci po levé straně a zakončení Čermáka. Druhý gól padl po tlaku na míč a získání balonu Heřmanem, který krásnou střelou rozvlnil sít. Do poločasu stačil soupeř snížit a ihned z kraje druhé půle jsme inkasovali po fatální hrubce pana rozhodčího, který zápas nezvládl. V poslední desetiminutovce jsme šli po rohovém kopu do vedení po druhé brance Čermáka, ale vzápětí jsme kvůli nekoncentrovanosti inkasovali na 3:3. Na pokutové kopy jsme zápas vyhráli. K vidění byla kvalitní hra obou mužstev, a proto chválím předvedený výkon jak náš, tak soupeře.