Zápas Slavia - Sokolov

4:3pen
10. kolo, ne 5.10.2014
10. kolo, ne 5.10.2014
Slavia - Sokolov

Komentář trenéra Adama Petrouše: Přijel k nám kvalitní soupeř, který hrál agresivně a kombinačně. Řadil bych toto utkání jako nejkvalitnější, co jsme měli možnost hrát, a přispěl tomu Baník Sokolov. Kluci se vyrovnali s agresivní hrou a nebáli se kombinovat. Zápas se hrál od první minuty ve vysokém tempu a všichni to zvládli na výbornou. Zaslouženě jsme šli do dvougólového vedení po krásné akci po levé straně a zakončení Čermáka. Druhý gól padl po tlaku na míč a získání balonu Heřmanem, který krásnou střelou rozvlnil sít. Do poločasu stačil soupeř snížit a ihned z kraje druhé půle jsme inkasovali po fatální hrubce pana rozhodčího, který zápas nezvládl. V poslední desetiminutovce jsme šli po rohovém kopu do vedení po druhé brance Čermáka, ale vzápětí jsme kvůli nekoncentrovanosti inkasovali na 3:3. Na pokutové kopy jsme zápas vyhráli. K vidění byla kvalitní hra obou mužstev, a proto chválím předvedený výkon jak náš, tak soupeře.

4:3pen

Detaily utkání

Aktuálně

V Madridu začal program Fotbalem k přátelství

30.05.2019
V Madridu se v těchto dnech koná finále sedmého ročníku mládežnického sociálního programu Fotbalem k přátelství, kterého se za Českou republiku účastní i Aneta, Mikuláš, Marek a Martin z ročníků 2006 a 2007.

U19 mistrem Česka!

17.05.2019
Nejstarší dorostenci si v zápase s Mladou Boleslaví zajistili mistrovský titul!

Sešívaní vítězem Slavia International Cup 2019

17.05.2019
Slavnostním zahájením v Sinobo Stadium začal čtvrtý ročník Slavia International Cup. V pátek odehrál každý z celků jedno utkání, skupina pokračovala sobotním programem a v neděli se hrály duely o umístění.

Další články