Zápas Slavia - Varnsdorf

2:1
12. kolo, ne 19.10.2014
12. kolo, ne 19.10.2014
Slavia - Varnsdorf
Komentář trenéra Adama Petrouše: Zápas jsme začali ve vysokém tempu a vytvořili si několik brankových příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. Bylo tam mnoho hezkých křídelních akcí, ale bez efektu. Měli jsme trochu smůly a také nám chyběl větší klid v pokutovém území.
V 55. minutě jsme šli zaslouženě do vedení. Po krásné kolmé přihrávce Slezáka zakončil Heřman střelou na zadní tyč. Hra na jednu branku pokračovala, ale uklidňující branka nepřišla, naopak jsme po naší špatně rozehrané standardce a po rychlém soupeřově výkopu z brejku inkasovali. Kluci to nevzdali a po standardní situaci zahrané Telvákem jsme se jen zaslouženě dočkali vítězné branky, kterou proměnil hlavou Čapek. Klukům chci poděkovat za trpělivost, nasazení a touhu zápas vyhrát.
2:1

Sestavy

Slavia

Lisa – Schulz, Husenský, Mařík, Tichý (45. Zajac), Čapek, Slezák (60. Štochl) – Vávra, Čermák, Gábor (75. Telvák) – Heřman

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 55. Heřman, 86. Čapek

Aktuálně

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Kam na mládež?

03.09.2020
B-tým ve čtvrtek odehraje přátelské utkání. V sobotu a v neděli čekají na mládežníky další mistrovská utkání.

Další články