Report ze zápasu FC Písek vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FC Písek vs. SK Slavia Praha"

(0:1)
15. kolo, 8. 11. 2014
FC Písek - SK Slavia Praha
Branky: Branka: 36. Mařík. Penaltový rozstřel: 5:4
Komentář trenéra Adama Petrouše: Zaslouženě jsme šli po krásné akci do vedení, když zakončoval Tomáš Mařík. Jinak jsme odehráli bojovné utkání se spoustou soubojů, s čímž se ale kluci dokázali vyrovnat. Byli jsme fotbalovějším mužstvem, ale naše akce nebyly dotažené. Druhý poločas by se dal charakterizovat spíš jako boj než jako fotbal, což ale bylo zejména kvůli těžkému terénu. Zápas jsme mohli rozhodnout, ale Heřman po individuální akci nezakončil přesně. Byli to naopak domácí, kdo se bojovností a dlouhými nákopy dočkali vyrovnání a následně byli šťastnější při pokutových kopech.