3:4pen
(1:0)
13. kolo, ne 9.11.2014
Hradec Králové - Slavia
Komentář asistenta trenéra Martina Hladíka: Do posledního zápasu podzimní části sezony jsme nevstoupili nejlépe, když jsme již v 6. minutě prohrávali 0:1. Po zbytek poločasu jsme však byli lepším a fotbalovějším týmem. Díky územní převaze jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí, které jsme však k vyrovnání nedotáhli. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, když vyrovnal Stříbrský. Bohužel jsme hned z rozehrávky soupeře inkasovali a museli tak zase dotahovat, což se nám po brance Stříbrského opět podařilo a dokonce jsme šli i do vedení, když opět střelu aktivně hrajícího Stříbrského dorazil do prázdné branky Lauricella. Bohužel jsme však vedení neudrželi, když jsme v závěru zápasu inkasovali branku z přímého kopu. Kluky bychom chtěli pochválit za příkladnou bojovnost, nasazení a fotbalovost, o kterou se především v první půli úspěšně snažili.