Zápas Č. Budějovice - Slavia

4:0
(2:0)
1. kolo, ne 17.8.2014
1. kolo, ne 17.8.2014
Č. Budějovice - Slavia
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: „První utkání ukázalo, na čem musíme ještě pracovat. Nasazení a přístup je základní atribut ve všech sportech, bez toho další věci na hřišti nefungují. V utkání jsme slušně kombinovali, ale chyběla nám přímočarost a posunout vpřed. Principy zóny, obrany, vedení útoku a zakončení známe, ale nasazení ve všech zmíněných je potřeba ještě zvednout. Bohužel pro nás, soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. My musíme dál trénovat v plném nasazení, abychom byli více konkurence schopni.“
4:0

Sestavy

Slavia

Svítil - Ielitro, Valenta, Drozda(8. Škarda), Slavata - Pek, Nový, Danko (20. Peričevič) – Hrobník(62. Pátek), David, Čvančara (45. Šimůnek)

Detaily utkání

Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

před 3 dny
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

U19: Výhru nad Interem režíroval třígólový Felipe!

27.11.2019
Sešívaní dorostenci porazili v pátém zápase UEFA Youth League Inter Milan 4:1! Hattrickem se v utkání prezentoval Joao Felipe, čtvrtý gól přidal Lukáš Červ!

Další články