Zápas Slavia - Mladá Boleslav

3:1
(1:1)
5. kolo, ne 7.9.2014
5. kolo, ne 7.9.2014
Slavia - Mladá Boleslav
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka:

V utkání proti soupeři, který je v tabulce na podobných místech jako my, jsme chtěli naplno bodovat a předvést kvalitní sportovní výkon. To se nám podařilo. Je jenom škoda, že jsme nebyli v začátku utkání více efektivní, protože chlapcům by se hrálo jistě lépe. Soupeř nám dokázal, že při jakékoli naší ztrátě koncentrace je schopen být nebezpečný a trestat naše chyby. My se z toho musíme poučit, aby nás tento přístup v dalších utkáních nesrazil. I tak chceme chlapcům poděkovat a pogratulovat k vítězství.

3:1

Sestavy

Slavia

Svítil - Bárta, Drozda, Škarda, Slavata (36. Ielitro) - Nový, Valenta, Vaněk (47. Novák) – David (36. Čvančara), Krobot (60. Pátek), Peričevič (36. Hrobník)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: David, Nový, Krobot

Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

před 3 dny
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

U19: Výhru nad Interem režíroval třígólový Felipe!

27.11.2019
Sešívaní dorostenci porazili v pátém zápase UEFA Youth League Inter Milan 4:1! Hattrickem se v utkání prezentoval Joao Felipe, čtvrtý gól přidal Lukáš Červ!

Další články