Zápas Slavia - Hradec Králové

0:10
(0:7)
10. kolo, ne 5.10.2014
10. kolo, ne 5.10.2014
Slavia - Hradec Králové
Komentář trenéra Rostislava Kohoutka: Lekce z fotbalu, produktivity, herního pojetí, přístupu a nasazení. Soupeř z Hradce nám ukázal, jak se hraje fotbal. Bohužel jsme se nedokázali vyrovnat ani přiblížit k jakékoli složce sportovního výkonu, která rozhoduje o úspěšnosti v utkání. Kluci z Hradce jednoduše, účelně kombinovali a téměř se stoprocentní úspěšností zakončovali své akce. I my jsme si v průběhu celého utkání vytvořili 4 až 6 dobrých příležitostí ke vstřelení branky, ale nedokázali jsme je využít. Je jen škoda, že při narůstajícím nepříznivém skóre se naši kluci odevzdají, na místo toho, aby bojovali za barvy, které nosí na sobě. Výsledek 0:10 je vysoký, reálný a my se za něj musíme omluvit.
0:10

Sestavy

Slavia

Vondráček – Bárta, Drozda, Škarda, Slavata (36. Petrila), Vaněk (36. Nový), Pek (36. Novák), Valenta – David (36. Šimůnek), Krobot (50. Ielitro), Hrobník

Detaily utkání

Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

před 3 dny
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Takticky jsme se dobře připravili, říká Martin Hyský

28.11.2019
Po výhře 4:1 nad Interem v UEFA Youth League neskrýval trenér Martin Hyský radost: „Je to tak rozehrané, že samozřejmě chceme postoupit," věří trenér v postup do jarních bojů.

U19: Výhru nad Interem režíroval třígólový Felipe!

27.11.2019
Sešívaní dorostenci porazili v pátém zápase UEFA Youth League Inter Milan 4:1! Hattrickem se v utkání prezentoval Joao Felipe, čtvrtý gól přidal Lukáš Červ!

Další články