Zápas Most - Slavia

3:1
(2:1)
11. kolo, so 11.10.2014
11. kolo, so 11.10.2014
Most - Slavia
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: V minulém týdnu došlo k výměně trenéra a realizačních týmů a po prvním pátečním tréninku jsme s mužstvem v sobotu odjeli do Mostu k dalšímu mistrovskému utkání. Bývám v komentářích většinou dost kritický, ale tentokrát mužstvu nemáme skoro co vytknout. V celém zápase herně dominovali, soupeře přehrávali, bojovnost byla příkladná. Ovšem vše marné, jestliže mužstvo zahodí šest stoprocentních šancí, včetně neproměněné penalty. Problém bude zřejmě dlouhodobý, protože prozatímní skóre v tabulce nelže! Soupeř tentokrát vytěžil z minima maximum. Tři střely na branku a naše vlastní branka mu stačily k zisku tří bodů.
3:1

Sestavy

Slavia

Svítil – Bárta, Valenta, Škarda, Lelitro – Pek, Nový (42.Drozda), Krobot (54.Novák) – David, Hrobník (48.Šimůnek), Peričevič (44.Vaněk)

Detaily utkání

Statistiky
Branka Slavie: David

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce srpna - vyhlášení

před 2 dny
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Další články