Zápas Plzeň - Slavia

6:1
(3:1)
16. kolo, ne 9.11.2014
16. kolo, ne 9.11.2014
Plzeň - Slavia
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: Do utkání jsme chtěli vstoupit stejným způsobem jako před čtrnácti dny, tedy ze zataženější, soustředěné obrany a vyrážet do kontrů, kdy není soupeřova obrana tak kompaktní. Chtít je ovšem jedna věc, ale plnit to je věc druhá. Naše bránění bylo dnes pouze stínování hráčů bez jakéhokoli důrazu, bez dostupování, bez patřičné vůle balon získat. Není proto divu, že branky na našem kontě narůstaly a můžeme být rádi, že skóre zůstalo, jak zůstalo. Zápas se nám nepovedl, ale my doufáme, že už ve středu se náš herní projev zlepší a my navážeme na povedená utkání z poslední doby.
6:1

Sestavy

Slavia

Svítil – Bárta, Škarda, Valenta, Ielitro (18. Slavata) – Pek, Drozda, Krobot (36. Nový) – David (56. Šimůnek), Čejka (36. Hrobník), Chocholouš (36. Peričevič)

Detaily utkání

Statistiky
Branka Slavie: Pek

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce srpna - vyhlášení

před 2 dny
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Další články