Zápas Slavia - Příbram

1:3
(0:2)
19. kolo, st 18.3.2015
19. kolo, st 18.3.2015
Slavia - Příbram
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: Utkání s prozatímním lídrem tabulky začalo skvěle a již v 1. minutě se řítil David sám na branku soupeře, tu ovšem netrefil. S přibývajícím časem se začala projevovat fyzická převaha soupeře a do poločasu si vypracoval dvoubrankový náskok. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním skóre otočit a podařilo se nám vstřelit i kontaktní branku. Více nám soupeř již nedovolil, a tak si odvezl do Příbrami tři body. Myslíme si, že při troše štěstí to mohl být i remízový zápas, na druhou stranu je pravda že Svítil nás několikrát skvěle podržel. Příbrami se sluší pogratulovat, ale my se už těšíme na sobotní zápas s Mostem.
1:3

Sestavy

Slavia

Svítil – Valenta, Macháček, Škarda, Vostál – Drozda, Pek, Vaněk (21.Slavata), David, Čejka (50.Hrobník), Nový (55.Chocholouš)

Detaily utkání

Statistiky
Branka Slavie: David

Aktuálně

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Kam na mládež?

03.09.2020
B-tým ve čtvrtek odehraje přátelské utkání. V sobotu a v neděli čekají na mládežníky další mistrovská utkání.

Další články